Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Colony dostaje zamówienie na drugi sezon 0

USA Network poinformowała dzisiaj, że serial Colony dostaje zielone światło, jeśli chodzi o produkcję drugiego sezonu. Twórcami serii jest duet Carlton Cuse (Lost) i Ryan Condal (Hercules).

Osadzona w niedalekiej przyszłości akcja Colony skupia się na walce jednej rodziny o przetrwanie i wolność dla ludzi okupowanego Los Angeles. Były agent FBI, Will Bowman i jego żona, Katie podczas inwazji obcych zostają rozdzieleni ze swoim synem Bramem. Gdy gubernator Alan Snyder oferuje im szansę na odzyskanie syna w zamian za współpracę z rządem okupantów, Will i Katie znajdują się w obliczu najtrudniejszej decyzji w życiu. Są gotowi uczynić wszystko, co konieczne, aby go odnaleźć z narażeniem życia i związku, chcąc ochronić swoją rodzinę.

W rolach głównych występują Josh Holloway i Sarah Wayne Callies. Pierwszy sezon składa się z 10 odcinków. Jak na razie zostały wyemitowane cztery. Druga seria zostanie wyprodukowana przez Legendary Television i Universal Cable Productions.

Źrodło: comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Quagmire 2016-02-05

Sarah płynie sobie od serialu do serialu, robi się z niej powoli żeńska wersja Scotta Bakuli.

Beznickowy Quagmire 2016-02-05

@Quagmire Nidy jej nie lubiłem. Zawsze jest taka sama. W każdym serialu. I na dodatek irytuje. A samo Colony dość słabe. Połączenie Falling Skies z Revolution, czyli nuda.

Proszę czekać…