Konkurs zakończony: Zobacz sobowtóra gwiazdy Prison Break! 0

Zakończyliśmy konkurs i nagrody prześlemy pocztą. Gratulujemy.

Prawidłowa odpowiedź na pytanie konkursowe to: pierwszy sezon Prison Break liczy 22 odcinki. Wszystkie oczywiście będzie można nabyć już wkrótce w sklepach. Na razie w sprzedaży są dwie pierwsze płyty. Dla zwycięzców konkursu mamy pierwszą płytę z czterema pierwszymi odcinkami.

Nagrody otrzymują użytkownicy: Stean, slave, CrashOveride oraz pyt. Gratulujemy zwycięzcom i trzeba przyznać, że mieli wyjątkowe szczęście, bo zgłoszeń było bardzo dużo.

Mniej zdjęć trafiło do nas do konkursu na sobowtóra, ale tutaj można to racjonalnie wytłumaczyć, bo w końcu nie każdy może być podobny do Wentworth'a Miller'a. Jury wybrało Redmana i dla niego również płyta DVD, którą wyślemy pocztą. Gratulujemy.

Prison BreakPrison Break

- tak wyglądał konkurs -

W środę pisaliśmy o fenomenie serialu Prison Break a dzisiaj z okazji pierwszej rocznicy istnienia fdb.pl mamy 5 płyt DVD zawierających 4 pierwsze odcinki serialu.

Od 3 kwietnia można kupować na DVD odcinki pierwszego sezonu serialu Prison Break. Kolejne części będą ukazywały się cyklicznie do czerwca i razem będzie 6 płyt. Komentarze audio oraz sceny usunięte będą na pewno dużą atrakcją dla miłośników serialu. Pierwsza płyta zawiera 4 odcinki.

Osoby, które chcą więcej dowiedzieć się o serialu zapraszam do artykułu – Fenomen Prison Break oraz na stronę filmu. Dzięki uprzejmości firmy Imperial-Cinepix mam dla was 5 DVD z pierwszymi czterema odcinkami serialu.

DVD dla sobowtóra Michaela Scofielda!

Jeśli ktoś z was jest podobny do Michaela Scofielda wystarczy, że wyśle do nas zdjęcie. Najlepszy sobowtór otrzyma DVD z pierwszą płytą serialu. Dobra charakteryzacja zawsze może pomóc, ale pamiętajcie, że to tylko zabawa. Jeśli nie znajdziemy odpowiedniego kandydata nagroda zostanie dołączona do puli i rozlosowana.

4 DVD za proste pytanie

Wystarczy odpowiedzieć na proste pytanie i wysłać do nas zgłoszenie. Wśród osób, które prawidłowo odpowiedzą wylosujemy nagrody. Ile odcinków liczy pierwszy sezon Prison Break?

Regulamin konkursu.

1. Odpowiedzi należy wysyłać na adres e-mailowy: konkurs@fdb.pl.

2. W zgłoszeniu należy podać:

- login na fdb.pl (konkurs dla zarejestrowanych użytkowników),

- imię i nazwisko oraz adres ( potrzebne do wysłania nagrody),

- prawidłową odpowiedź, zdjęcie,

- w temacie e-maila wpisać: Prison Break.

3. Każdy użytkownik może wysłać tylko jedno zgłoszenie do udziału w konkursie. Osoby, które będą chciały zostać sobowtórem mogą w zgłoszeniu podać odpowiedź na pytanie konkursowe, wówczas będą miały szansę wygrać nagrodę, jeśli nie zostaną wybrane na sobowtóra.

4. Na odpowiedzi czekamy do 22 kwietnia godz. 12.00.

5. Wyniki podamy 23 kwietnia po godzinie 14.00 na stronie głównej fdb.pl.

6. Nagrody wyślemy pocztą.

Konkurs wspiera polska strona Wentwortha Millera – http://www.wentworth.pl/.

wentworth.pl/wentworth.pl/

Wentworth Miller - Kadr z filmu Prison BreakWentworth Miller - Kadr z filmu Prison Break Redman - zwycięzca naszego konkursuRedman - zwycięzca naszego konkursu

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 25

sopot

to jest obraza dla Scofilda …
brawo co za porownanie: ideal z wiesniakiem ze wsi ;/;;/
zalosne

niccc

Ten oblesny typ ma byc podobny Wentwortha Millera HAHAHAHHA on wyglada jak jakis wiesniak a nie przystojniak!!!!SMIESZNI JESTESCIE HAHAHAHAHAH

Redman

Fotka z zeszlego roku ale jeszcze troche przypominam scofilda :D
Dziekówka :D :D :D i dziekowka za wczesniejszy konkurs :D

Mierzwiak

LOL t

A ja jestem podobny do Denzela Washingtona :D

skunksior

no fakt…podobny….w któryms odcinku michael tez taką bluze nosił

Proszę czekać…