Jako redaktor zajmuję się głównie kinem polskim i europejskim. Rodzime produkcje coraz częściej zasługują na promocję, choć nie mają takich "łokci" jak hollywoodzka maszyna. Rzucam więc do walki wszystkie swoje klawiatury i spróbuję to zmienić ;) Prywatnie jestem filmożercą, ale umiarkowanym kinomaniakiem (nie znoszę zapachu popcornu, gdyby nie on, zdecydowanie częściej chodziłbym do kina). W zamian buduję własne kino, gdzie zgromadziłem już ok. 5 tys. pozycji, w tym tysiąc polskich. Na fdb.pl od wiosny 2007 r.

Wszystko zostanie w rodzinie w kinach 1

Wszystko zostanie w rodzinie (ang. "All Gone South"), czyli komediowy hit prosto z Francji wejdzie do polskich kin w nowej dacie 11 marca.

Kadr z komedii "Wszystko zostanie w rodzinie"

Film odniósł ogromny sukces w swoim rodzinnym kraju, ale również poza jego granicami m.in. w Belgii i Rumunii, gdzie stał się najchętniej oglądaną francuską produkcją wszech czasów. Francuskie poczucie humoru bardzo często trafia w międzynarodowe, w tym polskie, gusta. Wystarczy wspomnieć przebojowe produkcje pokroju Nietykalnych i Za jakie grzechy, dobry Boże?. Wszystko zostanie w rodzinie to kolejny przykład znakomitej komedii, którą pokochały miliony ludzi. W samej tylko Francji film zarobił 20 milionów dolarów. W pierwszych dniach wyświetlania pobił Most szpiegów Stevena Spielberga, osiągając ponad trzykrotnie lepszy wynik. Przez 2 tygodnie Wszystko zostanie w rodzinie utrzymywało się na pierwszym miejscu francuskiego Box Office, a obecnie, po dwóch miesiącach od daty premiery, film pozostaje wciąż w top10 rankingu.

Alice David i Philippe Lacheau

Zakochani w sobie po uszy Sonia i Franck zapraszają znajomych na wakacje w słonecznej Brazylii. Ekipa zamieszka w luksusowym hotelu, którego właścicielem jest pozbawiony poczucia humoru ojciec Sonii – Alain, już od początku traktujący kandydata na zięcia z dużą rezerwą. Wkrótce spokój i ekologiczna atmosfera wakacyjnego raju zostaną wystawione na ciężką próbę. Do hotelu przybywają kumple Francka: wiecznie uganiający się za dziewczynami Sam, ekscentryczny pasjonat komputerów Ernest oraz postrzelony operator kamery Alex wraz ze swoją zadziorną dziewczyną Estelle. Ich wymarzone wakacje to sporty ekstremalne, samba do białego rana i dzikie imprezy. Tymczasem Franck planuje oświadczyć się Sonii. Wcześniej musi przekonać do siebie zaborczego ojca dziewczyny. W towarzystwie nieobliczalnych znajomych nic nie idzie tak, jak sobie zaplanował…

Julien Arruti, Philippe Lacheau i Tarek Boudali

Gwiazdy takich komediowych hitów jak Za jakie grzechy, dobry Boże?, Heartbreaker. Licencja na uwodzenie czy Jeszcze dalej niż Północ tym razem wyruszają na odjechane wakacje w słonecznej Brazylii! Wszystko zostanie w rodzinie w kinach od 11 marca 2016 roku.

Źrodło: informacja prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…