"May the Force Be With You"

28 tygodni później - dwa nowe plakaty i pierwszy klip! 0

Zobacz dwa nowe plakaty i pierwszy clip do horroru 28 tygodni później, który do naszych kin zawita 17 sierpnia.

3-minutowy clip możesz zobaczyć TUTAJ.

Istnieje duże prawdopodobieństwo, że powstanie kolejna część filmu, jej tytuł to 28 miesięcy później. Wszystko zależy od tego jaką popularnością (ile zarobi) będzie się cieszyła ta część.

Reżyserem filmu 28 tygodni później jest Hiszpan Juan Carlos Fresnadillo (Intacto). Scenariusz napisał Roland Joff?. Film produkują Danny Boyle (reżyser pierwszej części), Alex Garland i Andrew Macdonald.

Jeremy Renner jako Sierżant Doyle, Harold Perrineau (znany z postaci Michaela w serialu Zagubieni), Robert Carlyle, Rose Byrne, Catherine McCormack, Imogen Poots, Idris Elbai 12-letni debiutant Mackintosh Muggleton zagrają główne rolę w tym filmie.

28 tygodni później to kontynuacja horroru 28 dni później. Pół roku po wydarzeniach ukazanych w pierwszym filmie śmiercionośny wirus całkowicie spustoszył Wielką Brytanię. Amerykańska armia przywraca porządek i zdziesiątkowane miasta zaczynają się ponownie zaludniać, ale przyszłość świata znów staje pod znakiem zapytania, gdy w Londynie pojawia się nosiciel wirusa i epidemia wybucha na nowo.

Oficjalny zwiastun możesz zobaczyć TUTAJ.

Zdjęcia do filmu były kręcona w Londynie i na jego obrzeżach.

Światowa premiera filmu zapowiedziana jest na 11 maja 2007. Polskim dystrybutorem jest Cinepix, który ogłosił datę premiery w naszym kraju na 17 sierpnia.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Trophy

Te duże plakaty, to rzeczywiście nie taki zły pomysł. :D

Elros Trophy

Jeszcze fajniej się ładują ;D
A film będzie spoko, mam nadzieję, że jednak coś z komedii będzie (:

Proszę czekać…