Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

SPOILER: Kto zginie w Wojnie bohaterów? 1

Najnowsza plotka dotycząca nadchodzącego widowiska Marvela, Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów z pewnością zaciekawi fanów filmowego uniwersum. Chodzi bowiem o śmierć jednej z postaci, którą zobaczymy w filmie. Której dokładnie? Tego dowiecie się poniżej, jednak pamiętajcie że informacje tego typu można traktować jako spoilery.

Od dawna mówi się, że bracia Russo w swoim kolejnym filmie Marvela uśmiercą którąś z postaci. Jak donosi portal Geek tą postacią będzie… sam tytułowy bohater, czyli Kapitan Ameryka. Dla fanów komiksów pewnie nie jest to wielka niespodzianka. Na kartach komiksu zbrodni na Kapitanie dokonał Crossbones, który zastrzelił go w trakcie prowadzenia Steve’a Rogersa na salę rozpraw. Miało to miejsce, po tym jak poddał się on władzom, po tytułowej wojnie bohaterów.

Jeśli wierzyć dalszym plotkom, to jego miejsce zajmie Bucky, który dotychczas przywdziewał kostium Zimowego Żołnierza. Według portalu aktor wcielający się w tę postać, Sebastian Stan miał już okazję przymierzać strój Kapitana Ameryki.

Czy te spekulacje okażą się prawdą? Tego dowiemy się 6 maja, ponieważ wówczas do polskich kin zawita Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów.

Źrodło: geek.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…