Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

X-Force wcześniej w kinach od Deadpoola 2? 3

W ten weekend do kin trafi jedna z najbardziej oczekiwanych komiksowych premier roku – Deadpool. Spekuluje się, że film pomimo kategorii wiekowej R odniesie spory sukces kasowy, a jego wynik otwarcia będzie oscylował w granicach 60 milionów dolarów. Duże pieniądze to możliwość stworzenia kolejnej części, jednak zanim do kin trafiłby Deadpool 2, widzowie mieliby zobaczyć na dużym ekranie "X-Force".

Według medialnych doniesień to własnie ta produkcja jest obecnie priorytetem Ryana Reynoldsa, który miał wielki wkład w stworzenie filmu o Deadpoolu. Teraz aktor chciałby skupić się na innym projekcie i przywołać drużynę X-Force do życia. W trakcie promocji Deadpoola na ten temat wypowiedział się sam zainteresowany:

Jest wiele materiału, jeśli chodzi o uniwersum X-Men. W przyszłości, jeśli zrobimy kolejne filmy o Deadpoolu, bardzo mocno je poszerzymy. Zobaczymy, teraz moim priorytetem jest X-Force. Naprawdę chciałbym pójść w tę stronę.

Oczywiście teraz należy czekać na wyniki finansowe nowego filmu aktora. Jeśli te będą zadowalające to jest spora szansa na to, że dostanie on zielone światło na kolejne projekty. Warto dodać, że w dniu wczorajszym pojawiły się w sieci materiały, na których można zobaczyć między innymi Olivię Munn w jednym filmiku z Ryanem Reynoldsem. Aktorka w filmie X-Men: Apocalypse wciela się w Psylocke.

W Hollywood od dłuższego czasu planuje się stworzenie filmu o grupie X-Force. Jest to grupa mutantów, która dowodzona jest przez Cable’a. W odróżnieniu od grupy X-Men, członkowie X-Force lubią być agresywni i nie mają oporów przed przemocą. Podobno powstał nawet już scenariusz, a jego autorem jest Jeff Wadlow.

#Psylocke v. #Deadpool #xmen #apocalypse Right hand left hand sword play

Film zamieszczony przez użytkownika Olivia Munn (@oliviamunn)


Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…