Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Wybrano aktora, który zagra czarny charakter w Kaznodziei! 1

The Hollywood Reporter donosi, że stacja AMC wybrała wreszcie aktora, który zagra czarny charakter w serialu Preacher. W postać Odina Quincannona wcieli się Jackie Earle Haley.

Telewizyjna wersja tej postaci opisywana jest jako mały, niedołężny mężczyzna, nie mający żadnych skrupułów w staniu się najpotężniejszym człowiekiem w Annville County, w stanie Teksas. Jest głównym chlebodawcą w mieście, gdzie prowadzi rzeźnie Quincannon Meat & Power, która funkcjonuje od 125 lat i jest rodzinnym interesem.

Dla samego aktora nie będzie to pierwszy kontakt z ekranizacją komiksu. Swego czasu wystąpił w serialu Człowiek Cel, jednak jego najbardziej znaną kreacją jest rola Rorschacha w ekranizacji komiksu Watchmen – Strażnicy.

Preacher będzie opowiadał historię kaznodziei z Teksasu opanowanego przez ponad naturalną istotę, składającą się z nienaturalnego połączenia demona i anioła. Mając ogromne moce, kaznodzieja razem z byłą dziewczyną i irlandzkim wampirem-alkoholikiem wyruszają w podróż przez Amerykę, aby odnaleźć Boga, który najwyraźniej porzucił obowiązki w niebie i chcą uzmysłowić mu jego nieodpowiedzialność.

W roli głównej wystąpi Dominic Cooper. Oprócz niego w obsadzie są także Joseph Gilgun, Ruth Negga oraz W. Earl Brown. Twórcami serialu są Seth Rogen i Evan Goldberg. Premiera Preachera zapowiedziana jest na jesień tego roku.

Źrodło: The Hollywood Reporter

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…