Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Bad Boys III - Smith i Lawrence znowu razem 6

W ubiegłym roku podano informację o tym, że przygotowywana jest trzecia część serii Bad Boys. Nie wiadomo było jednak czy jej gwiazdy - Will Smith oraz Martin Lawrence powrócą do swoich ról. Na szczęście ten pierwszy rozwiał wszelkie wątpliwości.

Will Smith udzielił wywiadu BBC Radio 1Xtra, w którym potwierdził nie tylko swój udział w Bad Boys 3, ale także jego filmowego partnera, Martina Lawrence'a:

Widziałem Martina kilka tygodni temu. Wcześniej nie widziałem go przez dwa lata, spojrzeliśmy na siebie i uściskaliśmy. W tym momencie oboje wiedzieliśmy, że zrobimy kolejną część Bad Boys. Więc tak, zdecydowanie robimy jeszcze jeden.

Co ciekawe Sony potwierdziło już daty premier nie tylko trzeciej, ale i czwartej części. Will Smith i Martin Lawrence na ekrany kin powrócą 17 lutego 2017 roku oraz 3 lipca 2019. Za scenariusz i reżyserię Bad Boys 3 będzie odpowiadał Joe Carnahan.

Na razie nie wiadomo czy w jakikolwiek sposób z filmem związany będzie reżyser dwóch poprzednich części, Michael Bay.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

BadBoys 2016-02-10

Już się nie mogę doczekać. ☺

jacks 2016-02-10

Jeszcze Michael Bay i będzie się działo :) Czekam.

Redox jacks 2016-02-11

@jacks Szkoda, że nie reżyseruje, bo co złego nie mówić o Transformersach, "Bad Boys" wydaje się dobrym projektem dla niego.

Proszę czekać…