http://vimeo.com/mironkundzicz

Shia LaBeouf w Indiana Jones 4 0

Potwierdziły się plotki, które krążyły ostatni w internecie. Shia LaBeouf zagra w Indiana Jones 4.

Reżyser Steven Spielberg (Bliskie spotkania trzeciego stopnia) i producent George Lucas (Gwiezdne wojny: Część IV – Nowa nadzieja) oficjalnie potwierdzili, że aktor wystąpi w czwartej części przygód dzielnego archeologa.

Shia LaBeouf w filmie Transformers 2007Shia LaBeouf w filmie Transformers 2007

Jesteśmy bardzo podekscytowani, że będziemy mogli wprowadzić Shię do rodzinnego kręgu Indy'ego – mówi Spielberg. Pod wrażeniem jego talentu, są nie tylko widzowie, ale i reżyserzy, producenci i zaprzyjaźnieni aktorzy i aktorki, z którymi pracował w telewizji i w filmach.

LaBeouf był łączony z nowym filmem o Indianie Jonesie, już parę tygodni temu, ale sam aktor zaprzeczał plotkom w wywiadach. Teraz jednak wspomniał, że miał nadzieje, że te pogłoski są prawdą, i że jest bardzo podekscytowany możliwością wystąpienia w czwartej części Indiany Jonesa.

W tytułowej roli ponownie zobaczymy Harrisona Forda (Gwiezdne wojny: Część VI – Powrót Jedi). W roli kobiecej partnerki Jonesa, zobaczymy Cate Blanchett (Podwodne życie ze Stevem Zissou).

Shia LaBeouf pochodzi z Los Angeles. Chociaż ma dopiero 21 lat, ma już na koncie występy w takich filmach jak Constantine, Bobby, A Guide to Recognizing Your Saints, Najwspanialsza gra w dziejach, czy Ja, robot. Zdobył Hollywood Film Award za rolę w Bobbym i Specjalną Nagrode Jury na Festiwalu Filmowym w Sundance za A Guide to Recognizing Your Saints. Poza tym wyreżyserował krótkometrażowy dramat Let's Love Hate.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…