KONKURS - Wiedźmy z lustra [zakonczony] 4

Tak jak obiecaliśmy mamy dla Was konkurs w którym do wygrania są egzemplarze książki Wiedźmy z lustra, autorstwa Maggie Stiefvater. Jest to trzeci tom bestellerowej serii Król Kruków, która zyskała zawrotną popularność nie tylko w USA, ale i na całym świecie!

Laureatami są: Slimeq, Sebioslaw

Przypomnijmy, że pod koniec ubiegłego roku New Line Cinema, nabyła prawa do adaptacji pierwszego tomu, za produkcję ma odpowiadać Akiva Goldsman.

Wiedźmy z lustra

Opis:
Blue Sargent dorasta w domu pełnym kobiet, z których każda jest jasnowidzką, medium lub wróżką. Nie bardzo umie odnaleźć się w towarzystwie przeciętnych nastolatków. Jednak jej przyjaciele – uczniowie elitarnej męskiej szkoły Aglionby – z pewnością nie są przeciętni: Noah Czerny – duch zamordowanego przed laty chłopaka; Ronan Lynch, który potrafi wyjmować przedmioty ze swoich snów; Adam Parrish – zamknięty w sobie, obdarzony magicznymi zdolnościami. I wreszcie Gansey – lider całej grupy, który budzi w niej uczucia, o jakie by się nie podejrzewała… Ich celem jest znalezienie legendarnego walijskiego króla Glendowera. Są bliżej niż kiedykolwiek dotąd. Ale nie tylko oni go szukają… Wokół przyjaciół zaciska się pajęcza sieć intryg, gróźb i kłamstw. W dodatku pod ziemią znika matka Blue, Maura. A w jaskiniach czai się jeszcze ktoś. Ktoś, kogo nie wolno obudzić pod żadnym pozorem…

ZADANIE KONKURSOWE

1. Oceń przynajmniej 10 filmów w naszym portalu. (Na stronie filmu należy przyznać odpowiednią wg preferencji ilość gwiazdek od 1 do 10).

2. Napisz przynajmniej jeden komentarz do dowolnego filmu

3. Odpowiedz na pytanie: Do jakiej szkoły uczęszcza Blue Sargent?

REGULAMIN KONKURSU
Proszę zapoznać się z regulaminem konkursu.
1. Odpowiedzi należy wysyłać na adres e-mailowy: konkurs@fdb.pl.

2. W zgłoszeniu należy podać:
- odpowiedź na pytanie,
- login na FDb.pl (konkurs dla zarejestrowanych użytkowników)
- w tytule maila proszę wpisać: Wiedźmy z lustra

Brak jednej z powyższych danych czyni zgłoszenie nieważnym.

3. Każdy użytkownik może wysłać tylko jedno zgłoszenie do udziału w konkursie. Kolejne zgłoszenia nie będą brane pod uwagę.
4. Na odpowiedzi czekamy do 25.02.2016 do godz. 23:59.
5. Wyniki ogłoszone zostaną na stronie głównej FDb.pl, laureaci zostaną poinformowani drogą mailową.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Sebioslaw 2016-03-20

Dzięki za nagrodę. Rzadko cokolwiek wygrywam ;-)

MegaTM 2016-02-22

powodzenia! ;)

Proszę czekać…