Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Adam McKay będzie pracował przy sequelu Ant-Mana 2

Kolejna osoba, która związana z Ant-Manem powróci, aby pracować przy jego kontynuacji. Scenarzysta Adam McKay ponownie zajmie się tekstem o najmniejszym z superbohaterów Marvela.

To własnie on zajął się przerobieniem scenariusza ostatniej produkcji Marvela. I teraz dostanie podobne zadanie co potwierdził w wywiadzie udzielonemu portalu Nerdist:

Toczymy rozmowy z Marvelem. Dyskutujemy z nimi na ten temat od kilku dni i wygląda na to, że będę w to zaangażowany. Nie wiem na razie czy będę pisał scenariusz od podstaw, ale będę pracował przy filmie. No i proszę bardzo. Macie idealny nagłówek dla fanów.

Z pewnością nazwisko Adama McKaya w tym roku zyskało na prestiżu. Jego film jest jednym z oscarowych faworytów, a on sam otrzymał nominacje w kategorii reżyserskiej, jak i tej związanej ze scenariuszem.

Warto dodać, że będzie to kolejne nazwisko, które pracowało przy Ant-Manie i teraz będzie tworzyło jego sequel – Ant-Man and the Wasp. Nie licząc gwiazd pierwszej części, na stanowisku reżysera ponownie zasiądzie Peyton Reed.

Źrodło: comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…