Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Wystarczył jeden odcinek - Vinyl z drugim sezonem! 1

Stacja HBO nie potrzebowała dużo czasu, aby podjął tę decyzję. Wystarczył jeden odcinek i możemy to ogłosić – będzie druga seria serialu VINYL!

Co ciekawe pierwszy odcinek, który trwał niespełna dwie godziny nie przyciągnął aż tak wielkiej publiczności. Pilotowy epizod obejrzałem 760 tysięcy widzów. Pomimo tego, HBO zdecydowało się na przedłużenie serialu z racji utalentowanych ludzi pracujących przy tym projekcie, którzy mogą stworzyć naprawdę wielką produkcję.

Nowy Jork, lata siedemdziesiąte. Narodziny muzyki punkowej, disco i hiphopu. W samym centrum muzycznego świata jest Richie Finestra (w tej roli znakomity Bobby Cannavale), szef wytwórni płytowej, który próbuje odnieść sukces w dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości. Jego życie to niekończąca się impreza, przez którą przewijają się piękne kobiety, zdolni muzycy i członkowie nowojorskiej bohemy.

W Polsce serial można oczywiście oglądać na HBO i HBO Go. Premiera nowego odcinka w poniedziałek o 3:00 nad ranem, równo z premierą amerykańską. Kolejna emisja o 20:10.

Źrodło: TV Guide

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…