Studentka dziennikarstwa. Lubi dobrą muzykę, dobre kino, dobry humor i... ludzi. :)

Wolverine 3, czyli historia staruszka Logana 2

Już 27 maja 2016 roku będziemy mogli zobaczyć film X-Men: Apocalypse. W związku z tym coraz częściej pojawiają się plotki dotyczące ekranizacji historii Wolverine’a jako starca, na podstawie komiksu The Old Man Logan Story.

Mimo, że coraz częściej pojawiają się pogłoski dotyczące Wolverine 3, wciąż niewiele wiadomo o całej produkcji. To, czego widzowie mogą się spodziewać, to fakt, że mimo iż Wolverine złożył przysięgę, że nie użyje swoich szponów, będzie zmuszony ją złamać. Ponadto wiemy również, że ze względu na prawa autorskie, w filmowej adaptacji komiksu nie zobaczymy części postaci.

Old Man Logan Story to przede wszystkim historia Logana jako ostatniego żyjącego mutanta, jego podróży, w której – po części za sprawą ostatniego sukcesu Deadpoola – pojawi się sporo krwi. Film będzie z resztą także luźnym nawiązaniem do komiksu o W. W. Wilsonie. Jak będzie wyglądał superbohater w najnowszej produkcji wciąż nie wiadomo, w jego rolę tradycyjnie wcieli się Hugh Jackman. Premiera nadal nienazwanego sequela o byłym członku X-Menów i Avengersów planowana jest na 3 marca 2017 roku.

Źrodło: screenrant.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…