Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Zombieland 2 wciąż możliwy 1

Rhett Reese i Paul Wernick to duet scenarzystów, których ostatni film, Deadpool odniósł niesamowity sukces kasowy. Obecnie wciąż toczone są rozmowy na temat kontynuacji jednego z ich poprzednich filmów, Zombielandu.

W Hollywood od dawna mówi się o możliwym sequelu komedii grozy z zombiakami w rolach głównych. W 2014 roku Dave Callaham miał zająć się scenariuszem, a pracę nad wszystkim miał nadzorować Ruben Fleischer, reżyser pierwszej części. Oczywiście ten temat upadł i do dzisiaj nie wiadomo co dalej z Zombieland 2.

Trochę światła dziennego na to co dzieje się z tym projektem rzucił duet scenarzystów oryginału. Twierdzą oni, że Sony nadal ma w planach stworzenie filmu i trwają prace nad tym, aby wszystko było idealnie przygotowane. Według nich nie ma powodu, aby aktorzy i reżyser angażowali się dopóki wszystkie szczegóły nie zostaną ustalone.

Oczywiście nie wiadomo co na to odtwórcy ról – Woody Harrelson, Jesse Eisenberg, Emma Stone, Abigail Breslin i Amber Heard są dosyć zajętymi ludźmi. Ciężko stwierdzić czy znaleźliby czas w swoich terminarzach.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…