Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Hiddleston i Laurie w zapowiedzi The Night Manager 1

W sieci pojawiła się zapowiedź nowego miniserialu zatytułowanego The Night Manager. Jego autorką jest Susanne Bier. Produkcja powstała w oparciu o powieść Johna le Carré.

Jonathan Pine (Tom Hiddleston) to manager hotelowy pracujący na nocną zmianę. Potrafi sprawnie zarządzać, kule się go nie imają i zachowuje pełen profesjonalizm w sytuacjach kryzysowych. Poznajemy go w Kairze, podczas trwania arabskiej wiosny. Wrzucony w centrum wydarzeń przez kochankę Hamida, dostawcy broni, musi zawalczyć o jej bezpieczeństwo, jak i wypełnić moralny obowiązek ostrzeżenia Zachodu przed radykalnymi działaniami grożącymi wybuchem wojny. Wplątany w miłość bez przyszłości, balansowanie na granicy ryzyka, coraz bardziej angażuje się w śledzenie działalności Richarda Ropera ( Hugh Laurie) – bogatego gangstera, ktory pod przykrywką pracy na rzecz uchodźców, handluje bronią. Do akcji wkracza MI6 i historia otrzymuje wiatru w plecy, czerpiąc pełnymi garściami z kina bondowskiego oraz serii Jasona Bourne’a.

Zapraszamy do przeczytania naszej pełnej recenzji miniserialu prosto z festiwalu w Berlinie, gdzie był on pokazywany. RECENZJA

Prezentujemy Wam również intro serialu:

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…