Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Pamela Anderson wystąpi w Słonecznym patrolu? 0

Obsada nowej wersji popularnego serialu z lat dziewięćdziesiątych, Słoneczny patrol z pewnością może napawać optymizmem.

Jak na razie w filmie, który zapowiadany jest jako komedia sensacyjna z kategorią wiekową R wystąpią Dwayne Johnson, Zac Efron, Alexandra Daddario, Hannibal Buress, Ilfenesh Hadera, Kelly Rohrbach, Priyanka Chopra i Jon Bass. Sporo mówi się także o gościnnych występach gwiazd serialu, Davidzie Hasselhoffie i Pameli Anderson.

Do mediów na razie nie docierają informacje jakoby twórcy filmu kontaktowali się z odtwórcą Mitcha Buchannona. Co innego Pamela Anderson, która udzieliła wywiadu ET Canada:

Nie odrzuciła jak na razie całkowicie oferty. Odrzuciłam tylko ostatnią propozycję. Zobaczymy co się stanie. Nie widziałam jeszcze nawet scenariusza. Słoneczny patrol to ważna część mojego życia. Naprawdę oni chcą zrobić to w hołdzie i to bardzo honorowe, że chcą abym wzięła w tym udział.

Z pewnością występ gościnny Pameli Anderson byłby czymś szczególnym dla fanów serialu, jak i niej samej. Jeśli jednak Johnny Depp mógł pojawić się przez kilka minut na ekranie 21 Jump Street, to dlaczego by Anderson nie mogła przy okazji Słonecznego patrolu?

Premiera filmu zapowiedziana jest na 19 maja 2017 roku.

Źrodło: Collidier

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Avatar square 200x200
Redox 2016-02-25

Dla mnie jest symbolem tego serialu. Jej cameo musi być obowiązkowe.

Proszę czekać…