Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Reakcje fanów Pełniejszej chaty na premierę serialu 2

Fani kultowego serialu komediowego Pełna chata wreszcie się doczekali. Na platformie Netflix zadebiutowała właśnie jego kontynuacja, Pełniejsza chata.

Produkcja cieszyła się wielkim zainteresowaniem przed premierą. Kiedy Netflix w grudniu zaprezentował pierwszy zwiastun Pełniejszej chaty na Youtube’e, obejrzało go 5,5 miliona widzów. W kolejnych dniach wynik sięgnął 14 milionów.

A jak wygląda sprawa teraz? Oto wpisy z portali społecznościowych:

W oryginalne, Danny Tanner po niespodziewanej śmierci żony musiał wraz z przyjaciółmi opiekować się swoimi córkami. W nowej odsłonie serii głównymi bohaterkami będą panie. Wdowa D.J. Tanner-Fuller, która mieszka w San Francisco musi wychować trzech synów. Pomagają jej Kimmy Gibbler oraz jej młodsza siostra Stephanie Tanner.

W głównych rolach wystąpią Candace Cameron Bure, Jodie Sweetin oraz Andrea Barber. Gościnnie pojawią jeszcze inne gwiazdy serialu – John Stamos, Bob Saget, Dave Coulier i Lori Loughlin.

Źrodło: Variety

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Avatar square 200x200
Kasia 2016-02-27

"W oryginalne, Danny Tanner po niespodziewanej śmierci żony musiał wraz z przyjaciółmi opiekować się swoimi synami" – a nie córkami przypadkiem?

Tomasz Rutkowski Elizabeth_Linton 2016-02-27

@Elizabeth_Linton no chyba córkami, bliźniaczki Olsen? A tak przy temacie. To dzięki temu serialowi przestałem płacić Netflixowi, za brak polskiej wersji do swojej produkcji a tak się oferowali. Bardzo brzydki Netflix a fuj.

Proszę czekać…