Studentka dziennikarstwa. Lubi dobrą muzykę, dobre kino, dobry humor i... ludzi. :)

Przewodnik po programie telewizyjnym (29.02 - 06.03) 0

Najciekawsze propozycje filmowe na początek marca:

PONIEDZIAŁEK (29.02)

Gwiazd naszych wina
Ekranizacja bestsellerowej powieści Johna Greena. Wzruszająca opowieść o miłości śmiertelnej chorej dziewczyny i niezwykłego chłopaka, którzy poznają się podczas spotkania grupy wsparcia dla młodzieży i postanawiają rzucić wyzwanie przeznaczeniu.
Kanał: Canal+ Seriale
Godzina: 14:25

Klasa próżniacza
Charles (Ed Weeks) pragnie jednego: wygodnego i dostatniego życia. Wszystko wskazuje na to, że uda mu się to marzenie w końcu spełnić. Za kilka chwil ma zostać mężem pochodzącej z dobrej rodziny, bajecznie bogatej Fiony Langham (Bridget Regan). Chłopak ma nawet pełną akceptacje surowego ojca dziewczyny (Bruce Davison). Wszystko idzie jak z płatka. Niespodziewanie jednak spokój imprezy zostaje przerwany przez szalonego brata Charlesa – Leonarda (Tom Bell), który da wszystkim weselnikom dobrze popalić.
Kanał: HBO Comedy
Godzina: 17:45

Wkręceni 2
Wkręceni 2 to historia Tomka "Szyi" Zarównego (Paweł Domagała), który jako jedyny pozostał w rodzinnym mieście. Mężczyzna podczas pracy zapoznaje seksowną Klementynę, która zabiera do Warszawy. Szyja zamienia się w celebrytę, a jego żona Jadźka postanawia go sprowadzić do domu.
Kanał: Canal+ Film
Godzina: 18:15

Teoria wszystkiego
Historia jednego z najwybitniejszych umysłów, słynnego astrofizyka Stephena Hawkinga, który od 21. roku życia zmaga się ze stwardnieniem zanikowym bocznym.
Kanał: Canal+
Godzina: 18:55

Zabójcza
Megan od najmłodszych lat wychowuje się i uczy w tajnej szkole dla zawodowych zabójców. Nastolatka marzy o tym, aby znaleźć się w zwykłym świecie i wieść takie samo życie jak tysiące jej rówieśników. Pewnego dnia pozoruje swoją śmierć, ucieka… i zapisuje się do zwykłego college’u. Megan jeszcze nie wie, że w porównaniu z „normalnym” szkolnym życiem, szkoła zabójców to fraszka.
Kanał: Canal+
Godzina: 21:00

Chce się żyć
Inspirowana prawdziwymi wydarzeniami, poruszająca, emanująca optymizmem i humorem, historia niepełnosprawnego Mateusza, który – mimo trudności w komunikacji ze światem zewnętrznym i licznych przeciwności losu – udowadnia, jak wiele może zdziałać siła ludzkiego ducha. W roli głównej znany z Jesteś Bogiem Dawid Ogrodnik.
Kanał: TVP1
Godzina: 21:45

WTOREK (01.03)

Boyhood
Bohatera poznajemy w wieku 6 lat, a w końcowej scenie stoi już u progu dorosłości. Jest niepewny, jak jego życie potoczy się dalej. Upływający czas słyszymy w zmieniającej się muzyce, modzie. Reżyser w żaden sposób nie ocenia swoich bohaterów, tylko obserwuje jak dorastają. Niezwykłe, wzruszające, mądre kino.
Kanał: Canal+
Godzina: 14:50

Francuski numer
Do Paryża zdezelowanym kradzionym mercedesem podróżują: 50-latek z synem, czarnoskóry student, Ormianin Siergiej i Magda, która nabyła pojazd w komisie. Za autem podążają ludzie właściciela.
Kanał: Kino Polska
Godzina: 20:00

Gniazdo os
Dwudziestojednoletni Ron Decker otrzymuje wyrok skazujący za handel marihuaną. Trafia do więzienia, gdzie spotyka Earla Copena – twardziela, kierującego potężną kliką. Młody, łatwo ulegający wpływom Decker szybko okazuje się równie twardy i zyskuje akceptację współwięźniów. Z czasem więzienne reguły stają się proste i oczywiste. Każdy, kto może zagrozić Deckerowi lub reszcie gangu, musi stanąć przed Copenem.
Kanał: Stopklatka
Godzina: 21:50

Dzika droga
Ekranizacja bestsellerowej, autobiograficznej książki Cheryl Strayed. Nagrodzona Oscarem Reese Witherspoon w roli kobiety, która uświadamia sobie,że jej życie legło w gruzach i wyrusza na samotną wyprawę przez całe Stany Zjednoczone, by odnaleźć siebie i poczucie sensu życia.
Kanał: Canal+
Godzina: 22:35

Sin City 2: Damulka warta grzechu
Dwight (Josh Brolin) sądził, że wyleczył się na zawsze z fascynacji piękna i zdradliwą Avą (Eva Green). Jednak kiedy dawna kochanka nieoczekiwanie powraca i prosi go o pomoc, nie jest w stanie odmówić. Wkrótce odkrywa, że znalazł się w środku paskudnej intrygi, która przerasta nawet największego twardziela. Zdesperowany, by ratować Avę z rąk milionera-sadysty, sprzymierza się z nieobliczalnym zabijaką Marvem (Mickey Rourke). Razem wywołają awanturę, która zrobi wrażenie nawet na zdeprawowanych mieszkańcach Miasta Grzechu.
Kanał: HBO
Godzina: 23:55

ŚRODA (O2.03)

Jasminum
W klasztorze w Jaśminowie mieszkają zakonnicy posiadający niezwykłą cechę. Pewnego dnia przybywa tu konserwatorka obrazów, która otrzymuje zlecenie odnowienia tutejszych dzieł sztuki.
Kanał: TVP Kultura
Godzina: 13:30

Legenda telewizji
Will Ferrell jako Ron Burgundy, najpopularniejszy spiker telewizyjny w San Diego w latach 70. Jego zdaniem kobiety mogą zajmować się dziennikarstwem pod warunkiem, że są to relacje z pokazów mody lub programy o gotowaniu. Kiedy więc okazuje się, że ma pracować ze zdolną, młodą dziennikarką (Christina Applegate), piękną, ambitną i zbyt inteligentną by być tylko atrakcyjną dekoracją, tych dwoje ludzi nie tylko nie potrafi się porozumieć, ale wkracza ze sobą na wojenną ścieżkę.
Kanał: HBO
Godzina: 16:55

Polowanie na drużbów
Doug Harris (Josh Gad) to uroczy, lecz towarzysko nieprzystosowany pan młody z poważnym problemem: nie ma drużby. Do ślubu z dziewczyną marzeń (Kaley Cuoco-Sweeting) pozostały już tylko dwa tygodnie i Doug zostaje skierowany do Jimmy’ego Callahana (Kevin Hart), właściciela i prezesa Best Man, Inc. – agencji wynajmującej odpowiednich drużbów facetom w potrzebie. To, co następuje potem, to prawdziwa komedia omyłek.
Kanał: HBO Comedy
Godzina: 17:25

Dla niej wszystko
Spokojne życie profesora Johna Brennana w jednej chwili zostaje wywrócone do góry nogami, gdy policja aresztuje jego ukochaną żonę pod zarzutem morderstwa. Brennan od początku nie wierzy w winę żony, choć dowody wydają się być wyjątkowo mocne. Gdy zawodzą wszelkie legalne metody, Brennan decyduje się podjąć ekstremalne kroki, by uwolnić swą żonę z więzienia.
Kanał: TVN
Godzina: 22:35

Jutro będzie futro 2
Lou (Rob Corddry) grozi ogromne niebezpieczeństwo. Mężczyzna został postrzelony i walczy o życie. Jego zdesperowani przyjaciele – Jacob (Clark Duke) i Nick (Craig Robinson) – postanawiają jeszcze raz odpalić magiczne jacuzzi, które pozwala im na przenoszenie się w czasie. Chcą cofnąć się do przeszłości. Przypadkowo jednak lądują w przyszłości razem z Adamem Juniorem (Adam Scott). Teraz muszą ją zmienić, aby ocalić przeszłość.
Kanał: HBO 2
Godzina: 23:05

CZWARTEK (03.03)

Witam panie: Film
Anglik Stuart przeprowadził się do Los Angeles. Gdy dowiaduje się, że do Miasta Aniołów ma przyjechać jego była dziewczyna i jej świeżo poślubiony mąż, postanawia zaimponować im wspaniałym życiem.
Kanał: HBO
Godzina: 18:45

Chłopcy z ferajny
Trzydzieści lat z historii mafii. Autentyczna historia kariery nowojorskiego mafiozo Henry’ego Hilla. Złapany i uwięziony decyduje się zeznawać.
Kanał: Ale Kino+
Godzina: 20:10

Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część 1
Katniss Everdeen, która położyła kres Głodowym Igrzyskom, trafia do Dystryktu 13. Musi objąć kierownictwo rodzącej się tam rebelii. Zgadza się pełnić rolę Kosogłosa – symbolu buntu przeciwko władzy.
Kanał: Canal+ Family
Godzina: 21:30

Naoczny świadek
Podczas spływu kajakowego Sharon i Cassie spotykają uzbrojonych rabusiów, którzy za wszelką cenę chcą dostać się do miejsca położonego w dole rzeki. Siłą zmuszają kobiety, by im w tym pomogły.
Kanał: HBO
Godzina: 21:40

To właśnie seks
Film to zabawne, odrobinę pikantne historie z życia kilkorga mieszkańców współczesnego Sydney. Okaże się, czym naprawdę jest dla nich seks i jakie sekrety kryją ich sypialnie.
Kanał: HBO Comedy
Godzina: 22:00

PIĄTEK (04.03)

Serce, serduszko
Maszeńka marzy o karierze primabaleriny. Pewnego dnia ucieka z domu dziecka, a w ślad za nią rusza Kordula, jej ekscentryczna opiekunka i miłośniczka tatuaży. Razem przemierzają całą Polskę od Bieszczad aż do Gdańska, by zdążyć na egzamin do szkoły baletowej. Ścigane listem gończym przez policję, napotykają na swojej drodze mnóstwo dziwnych postaci, które pomagają dziewczynce spełnić marzenia. Maszeńki szuka też jej ojciec, który musi na nowo odnaleźć drogę do serca córki i odmienić swoje życie.
Kanał: Canal+ Seriale
Godzina: 15:05

Sekstaśma
Małżonkowie robią sobie noc wolną od dzieci i postanawiają urozmaicić swoje pożycie kręcąc seks-wideo. Niestety, kiedy budzą się rano, okazuje się, że film zniknął. Muszą go odnaleźć, zanim zostanie wykorzystany w niecnych celach.
Kanał: HBO 2
Godzina: 16:40

Loft
Pięciu przyjaciół spełnia fantazje w sekretnym apartamencie. Gdy w łóżku znajdują ciało zamordowanej kobiety, muszą wykryć, czy mordercą jest jeden z nich, czy ktoś usiłuje wplątać ich w zbrodnię.
Kanał: Canal+
Godzina: 21:00

Zabójczy widok
James Bond przechwytuje mikroprocesor wykradziony przez agenta 003 z radzieckiego centrum naukowego. Musi przeszkodzić Maksowi Zorinowi, który przygotowuje podziemny wybuch nuklearny.
Kanał: TVP1
Godzina: 22:40

Komornik
Znany z bezwzględnego egzekwowania długów komornik pod wpływem dramatycznych zdarzeń próbuje naprawić wyrządzone krzywdy. Jego nieostrożne posunięcie zostaje wykorzystane przez przeciwników.
Kanał: TVP Polonia
Godzina: 23:25

SOBOTA (05.03)

Zbliżenia
Marta ma 37 lat. Stara się ułożyć sobie życie, choć to niełatwe. Lata spędzone pod jednym dachem z matką zrobiły swoje. Kobiety łączy bardzo skomplikowana i chwilami toksyczna relacja.
Kanał: HBO 2
Godzina: 15:35

Twoje, moje i nasze
Opowieść o dwojgu owdowiałych ludzi, którzy spotykają się pewnego dnia i postanawiają być razem. Problem polega jednak na tym, że jedno z nich ma dziesięcioro dzieci, drugie ośmioro, a członkowie tych gromadek nie zamierzają ułatwiać im wspólnego życia.
Kanał: TVN7
Godzina: 17:10

Strażnicy galaktyki
Piątka awanturników musi stawić czoła międzygwiezdnemu tyranowi, hordom jego żołnierzy i kosmicznym piratom, a wszystko to przez niewielki artefakt, mogący niszczyć światy.
Kanał: HBO 2
Godzina: 20:00

Terminator: Genisys
Lider oporu John Connor wysyła Kyle Reese do przeszłości w celu ochrony swojej matki Sarah Connor i zabezpieczenia przyszłości ludzkości. Sarah i Kyle odkrywają niespodziewanego sojusznika: Terminatora.
Kanał: HBO
Godzina: 22:45

Bling Ring
Grupa Bling Ring zakrada się do domów hollywoodzkich celebrytów, gdzie dokonuje rozbojów. Luksusowe marki i przepych wydają się młodocianym przestępcom przepustką do lepszego życia.
Kanał: TVP1
Godzina: 23:00

Płynące wieżowce
Wkraczający w dorosłe życie Kuba chce kochać i być kochanym, marzy o karierze sportowca. Jego związek z Sylwią oraz plany udziału w ważnych zawodach przestają mieć znaczenie, gdy poznaje on Michała.
Kanał: TVP Kultura
Godzina: 23:45

NIEDZIELA (O6.03)

Uwierzyć w marzenia
Christian, którego ojciec jest na wojnie, a matka leży w szpitalu, marzy grze w młodzieżowej lidze piłki nożnej. Chłopiec musi radzić sobie z wieloma przeciwnościami.
Kanał: Canal+ Family
Godzina: 18:30

Gorący pościg
Daniella Riva ma zostać świadkiem koronnym w procesie prominentnych członków mafii. Wcześniej musi bezpiecznie dotrzeć do sądu. Pomaga jej w tym naiwna i nieporadna policjantka Cooper.
Kanał: HBO
Godzina: 20:10

Chłopaki do wzięcia
Przyjaciele, Michael i Matty, są prawiczkami. Choć zbliża się matura, kwestia braku inicjacji seksualnej zaprząta ich najbardziej. Obiecują sobie, że przed studniówką stracą dziewictwo.
Kanał: Canal+
Godzina: 21:30

Pewnego razu w Rzymie
Beth nie ma szczęścia w miłości. Podczas pobytu we Włoszech zabiera kilka monet z fontanny miłości. Po powrocie do USA z odkrywa, że wokół niej zaczyna się kręcić pokaźna grupa adoratorów.
Kanał: TVP 1
Godzina: 22:25

Hobbit: Pustkowie Smauga
Grupa krasnoludów podaża do leża smoka by odzyskać utracone królestwo.
Kanał: TVN
Godzina: 23:20

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…