Klan i M jak miłość znikną z ekranów

Zmiany w telewizji publicznej mogą już niebawem odbić się poważnie na ramówce TVP. Z anteny mogą zniknąć dwa najpopularniejsze produkcje Telewizji Polskiej.

Po 19 latach emisji, kultowa polska telenowela Klan zniknie z ekranów. Perypetie rodziny Lubiczów mają zniknąć z telewizji do końca tego roku. Na razie wciąż tworzone są kolejne odcinki tasiemca, który przez lata przyciągał przed ekrany telewizorów miliony Polaków. Do końca czerwca ma ich powstać jeszcze 90.

Według Jana Pawlickiego, dyrektora telewizyjnej "Jedynki", Klan to projekt przemijający. Jego miejsce prawdopodobnie zajmie inny serial. Będzie to nowa telenowela historyczno-kostiumowa "Złoty wiek", którą przygotowuje stacja.

Co ciekawe na Facebooku powstał tak zwany Komitet Obrony Klanu – znajdziecie go pod tym linkiem "KLIK"https://www.facebook.com/komitetobronykok/?fref=ts

Podobny los może spotkać inny sztandarowy tytuł Telewizji Polskiej. M jak miłość, które jest uwielbiane przez miliony Polaków, także może podzielić los Klanu. W tym przypadku tak radykalne decyzje nie zostały jeszcze podjęte.

Źrodło: wirtualnemedia.pl


Gracjan Mikitin
Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)