Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Klan i M jak miłość znikną z ekranów 3

Zmiany w telewizji publicznej mogą już niebawem odbić się poważnie na ramówce TVP. Z anteny mogą zniknąć dwa najpopularniejsze produkcje Telewizji Polskiej.

Po 19 latach emisji, kultowa polska telenowela Klan zniknie z ekranów. Perypetie rodziny Lubiczów mają zniknąć z telewizji do końca tego roku. Na razie wciąż tworzone są kolejne odcinki tasiemca, który przez lata przyciągał przed ekrany telewizorów miliony Polaków. Do końca czerwca ma ich powstać jeszcze 90.

Według Jana Pawlickiego, dyrektora telewizyjnej "Jedynki", Klan to projekt przemijający. Jego miejsce prawdopodobnie zajmie inny serial. Będzie to nowa telenowela historyczno-kostiumowa "Złoty wiek", którą przygotowuje stacja.

Co ciekawe na Facebooku powstał tak zwany Komitet Obrony Klanu – znajdziecie go pod tym linkiem "KLIK"https://www.facebook.com/komitetobronykok/?fref=ts

Podobny los może spotkać inny sztandarowy tytuł Telewizji Polskiej. M jak miłość, które jest uwielbiane przez miliony Polaków, także może podzielić los Klanu. W tym przypadku tak radykalne decyzje nie zostały jeszcze podjęte.

Źrodło: wirtualnemedia.pl

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Avatar square 200x200
Camizi 2016-03-02

Ludzie chyba oglądają te tasiemce już tylko z przyzwyczajenia. Ilekroć miałem kontakt z Klanem, dochodziłem do wniosku, że w moim nudnym życiu dzieją się i tak rzeczy dużo ciekawsze niż w tej telenoweli.

Kasia 2016-02-29

"Po 19 latach emisji, kultowa polska telenowela Klan zniknie z ekranów" – 4 lata temu też to obiecywali.

Proszę czekać…