Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Bracia Russo o tym ilu bohaterów zobaczymy w Avengers: Infinity War 2

Swego czasu bracia Russo wyjawili ilu bohaterów zobaczymy w widowisku Avengers: Infinity War. Wówczas padła liczba 67. Jak się jednak okazuje będzie ona inna.

Obecnie lista liczy sobie 68 bohaterów, którzy według reżyserów będą "odmiennymi charakterami". Nie będą to koniecznie superbohaterowie czy ważne dla fabuły postacie. Taka liczba twarzy jest sporą podbudową dla filmowego i telewizyjnego uniwersum Marvela. Nie jest powiedziana, że któraś z tych postaci nie dostanie w przyszłości swojego własnego filmu czy serialu. Według braci Russo historia będzie budowana wokół charakterów danych bohaterów i to oni będą najważniejsi.

Dodatkowo Joe i Anthony Russo wypowiedzieli się na temat swojego nadchodzącego projektu, czyli filmu Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów:

Dokonaliśmy naprawdę radykalnej reinterpretacji filmu Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów. Ten jest jest dwa razy bardziej agresywny, jeśli chodzi o ton i realizację względem Zimowego żołnierza.

Premiera nowego filmu o Kapitanie Ameryce już 6 maja. Z kolei pierwsza część Avengers: Infinity War zawita do kin w 2018 roku.

Źrodło: ComicBookMovie

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…