Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Keanu Reeves opowiada o sequelu Johna Wicka 1

John Wick 2 to z pewnością jeden z najbardziej oczekiwanych kontynuacji filmów, które nie są ekranizacjami komiksów. W roli tytułowej ponownie wystąpi Keanu Reeves, który w jednym z wywiadów opowiedział co nieco na temat tej produkcji.

Czym dla nas jest kolejny rozdział tej historii? Co jest jej kontynuacją? To otwarcie nowego świata, podziemnego świata. Ukryty świat zabójców. Wiele scen akcji przejdzie ewolucję – jeśli pierwsza część miała czarny pas, to jej kontynuacja będzie posiadała czarny pas trzeciego stopnia. To projekt dający masą zabawy, a do tego znakomita postać.

powiedział aktor wywiadzie dla IGN.

W drugiej odsłonie przygód zabójczego Johna Wicka zobaczymy kilka nowych twarzy. Jedną z nich będzie gwiazda Mariksa, Laurence Fishburne. Zagra on postać o imieniu The Bowery King. Na jego temat wypowiedział się również Reeves:

Laurence gra fantastyczną postać o imieniu The Bowery King. Gra świetny charakter, który wnosi sporo humoru, jest inteligentny, charyzmatyczny i fascynujący. To niesamowity aktor, a praca z nim to wielka przyjemność.

Reżyserem filmu John Wick 2 jest Chad Stahelski. Premiera 10 lutego 2017 roku.

Źrodło: Collider

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…