Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Pogromczynie duchów w pierwszym zwiastunie! 2

Zupełnie nowa wersja jednego z największych przebojów komediowych lat osiemdziesiątych doczekała sie wreszcie zwiastuna. Poniżej znajdziecie zapowiedź filmu Pogromcy duchów III.

Owszem, duchy wciąż grasują, wciąż są niebezpieczne, ale ich pogromcami będą… pogromczynie! Nowa odsłona pokaże, czym naprawdę jest GIRL POWER! Erin Gilbert (Kristen Wiig) i Abby Bergman (Melissa McCarthy) są autorkami książki o duchach. Jednak ich praca zostaje zdezawuowana i wyśmiana przez naukowców. Ale nadchodzi czas rewanżu – kiedy duchy opanowują Manhattan, Abby i Erin wkraczają do akcji.

Premiera filmu 17 lipca.

Źrodło: Sony Pictures Entertainment

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

Avatar square 200x200
Redox 2016-03-04

Pierwszy raz widzę tak negatywną opinię użytkowników dot. zwiastuna na YouTubie. I słusznie, sam dołożyłem się do ponad 150 tys. łapek w dół:

https://www.youtube.com/watch?v=w3ugHP-yZXw

Quagmire 2016-03-03

Strona wizualna lepsza niż gagi, nie wróży to dobrze. Nic mnie nie rozśmieszyło, w dodatku Murzynka reprezentuje ten humor typowej big mamy za którym nie przepadam. Czekałem tylko aż zrobi, nie wiem czy dobrze oddam to zapisem "m mmmm m" grożąc palcem :) Nie wróżę sukcesu, przerabianie starych schematów, właściwie po tym zwiastunie nie wiem po co i dlaczego, bo między paniami nie ma wystarczającej chemii aby uczynić tę powtórkę z rozrywki przyjemną. Lata temu były plotki o tym samym filmie z Rogenem, Ruddem, Hillem, Segelem i resztą tej ferajny od Apatowa, przecież oni roznieśliby ekran.

Marek Jacek 2016-03-03

Po pierwsze: pokazali już chyba wszystkie śmieszne sceny. Po drugie: nie były one śmieszne. Po trzecie: zrobili z tego komedię z wymuszonymi tekstami i duchami zamiast kina familijnego, w którym żarty powstawały naturalnie (albo chociaż odnosiło się wrażenie przy poprzednich filmach o Pogromcach duchów).

Rob 2016-03-03

53 sekunda, dawno tak strasznego filmowego potwora nie widziałem.

Proszę czekać…