Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Batman i Superman na nowych okładkach 4

Na łamach Entertaiment Weekly pojawiły się nowe materiały promujące komiksowe widowisko Batman v Superman: Świt sprawiedliwości. Są to dwie okładki z dwoma głównymi aktorami produkcji oraz kolejne zdjęcia z filmu. Naszą galerię znajdziecie poniżej.

Na jednym ze zdjęć możemy zobaczyć Supermana, który odpowiada przed komitetem przewodzonemu przez senator Finch (Holly Hunter). Wydaje się, że piątą Achillesową Człowieka ze stali nie jest kryptonit, a to, że myśl, iż może on uratować kogokolwiek, ale nie może jednak uratować wszystkich.

Myślę, że dla niego najtrudniejsze jest to, że jest on niesamowicie potężny. Pomimo olbrzymiej mocy, nadal nie może zrobić wszystkiego, dlatego też walczy z tym.

Jedną z ciekawszych kwestii, która nurtuje fanów jest to jak w roli Alfreda poradzi sobie Jeremy Irons. Dla mnie osobiście w zwiastunach prezentuje się bardzo dobrze. I chociaż Michael Caine wypadł całkiem nieźle, to Irons ma sporo argumentów, aby być jeszcze lepszym:

Zazwyczaj kiedy widzimy Batmana na ekranie jest on nowy. Pierwszy raz spotyka Jokera, pierwszy raz spotyka Catwoman. Ten Batman jest inny, to wszystko jest za nim. Do tego zobaczycie Alfreda zmęczonego życiem. Alfreda, który jest niesamowity, jego postawa do Bruce’ to "nawet jeśli jesteś stary możesz umrzeć młody’.

Zza oceanu dochodzą słuchy, że prawdziwą gwiazdą produkcji jest Gal Gadot i jej Wonder Woman. Ponoć kradnie ona show bardziej znanym bohaterom. Z pewnością będzie to zaskoczenie dla wielu, ponieważ słychać było zarzuty z niektórych stron jakoby nie pasowała ona do tego świata. Dla mnie Gadot od pierwszych materiałów prezentowała się wyśmienicie i będę czuł lekką satysfakcję, jeśli te recenzje okażą się prawdą.

Sama aktorka wypowiedziała się na temat swojej postaci oraz 4-letniej córki, która na razie z pewnością jest za mała, aby zobaczyć mamę w akcji:

Większość filmów jest o mężczyznach za sterami, o mężczyznach którzy są potężni. Wcześniej mieliście możliwość zobaczenia Supermana i Batmana, ale Wonder Woman nigdzie nie było. Jestem szczęśliwa, że ona dorasta i w przyszłości będzie miała postać, którą może się inspirować.

A poniżej prezentujemy Wam resztę zdjęć z filmu oraz okładki EW:

Źrodło: EW

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Avatar square 200x200
Grzegorz Derebecki 2016-03-04

Ja już się nie mogę doczekać, to dla mnie pozycja obowiązkowa w kwietniu :)

Proszę czekać…