Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Pierwszy rzut oka na Power Rangers! 1

Entertaiment Weekly zaprezentowało pierwszą oficjalną fotografię aktorów, którzy wcielą się w Power Rangers. Oczywiście na razie bohaterowie nie posiadają jeszcze kostiumów, w których będą toczyli bój o dobro planety.

Becky G, RJ Cyler, Naomi Scott, Ludi Lin i Dacre Montgomery – to własnie oni wciela się kolejno w Power Rangers. Reżyserem produkcji jest Dean Israelite, który chciałby aby jego film był czymś więcej niż tylko i wyłącznie produkcja superhero. Ma ona także pokazać życie codziennie nastolatka. Nowa wersja kultowego serialu dla młodzieży ma być także czymś w rodzaju "coming of age story". W pozbawionej praw obywatelskich i różnorodnej szkole, grupka osób z samego początku nie jest grupką przyjaciół.

Od samego początku różnorodność była bardzo ważna w całym tym procesie. Zmieniliśmy wiele, jednak upewniliśmy się, że istota każdej z tych postaci będzie taka sama jak w oryginalnym serialu, i tak naprawdę będzie to ich origin.

powiedział reżyser produkcji.

Oczywiście wielu fanów zastanawia się nad tym jak będą wyglądały kostiumy nowych wojowników mocy. Mają one zostać zaprezentowane tak szybko jak będzie to tylko możliwe. Mają być one nowoczesne, zadziorne i naprawdę wysokiej jakości.

Inna ważną kwestią jest także dobór aktorki do roli czarnego charakteru, Rity Repulsi. Wybór padł na Elizabeth Banks:

Jestem bardzo podekscytowany z faktu, iż Elizabeth Banks jest z nami i myślę, że ona także jest zadowolona z faktu, że będzie mogła pokazać szaleństwo i wyśmienitość Rity Repulsi. Oglądając jest występny zawsze jest nutka niepewności. Ona jest szalona? Czy jest to wszystko wykalkulowane? Czy ona wie co robi? Elizabeth potrafi zrobić to doskonale.

Piątka licealistów musi stać się kimś więcej. To właśnie ta grupka outsiderów dowiaduje się o zagrożeniu ze strony obcej cywilizacji, która chce zniszczyć ich miasteczko Angel Grove, a także resztę świata. Kierowani przez przeznaczenie, szybko odkrywają, że są jedynymi którzy mogą uratować planetę. Jednak, aby tego dokonać muszą się zjednoczyć i zostawić swoje dotychczasowe problemy, aby mogła powstać drużyna Power Rangers.

Ekipa zdjęciowa i obsada będzie kręciła w Vancouver. Produkcja trafi do kin 24 marca 2017 roku.

Źrodło: Entertainment Weekly

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…