Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

4. sezon House of Cards dostępny w polskim Netfliksie 2

Nie tylko ja zadawałem sobie to pytanie – czy najnowszy, czwarty już sezon House of Cards zagości na polskiej wersji platformy Netflix?

Teraz już znamy odpowiedź na to pytanie. Nowe przygody prezydenta Franka Underwooda są od dzisiaj dostępne także w naszym kraju na Netfliksie. Całe zamieszanie wywołane przez fanów w Internecie było spowodowane tym, iż przy premierze platformy w naszym kraju produkcja nie była dostępna. A wszystko przez zawiłości z licencjami na pokazywania serii w Polsce.

Prawa nad Wisłą posiada stacja nc+, która jako jedyna do tej pory mogła go emitować. Teraz się to zmieniło – na platformie można znaleźć nie tylko najnowszy sezon, ale także trzy poprzednie.

Na koniec mamy jednak złą informację. Na razie serial nie posiada polskiej ścieżki językowej, ani napisów. Mają się one pojawić w najbliższym czasie, ponieważ prace nad polskimi napisami już się zaczęły. Jak na razie dostępne jest tylko i wyłącznie audio angielskie. Jeśli chodzi o napisy to do wyboru są angielskie lub niemieckie.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Ja poczekam, aż dodadzą tłumaczenie…

Proszę czekać…