Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Rodzina Roddenberry nadal w świecie Star Treka 0

CBS, które zajmuje się tworzeniem nowego serialu osadzonego w świecie Star Treka zadbało, aby świat nigdy nie zapomniał o nazwisku Roddenberry.

Prezes Roddenberry Entertainment, Rod Roddenberry syn legendarnego Gene'a Roddenberry'ego, który jest odpowiedzialny za stworzenie telewizyjnego Star Treka, dołączył do produkcji CBS jako producent wykonawczy. Tym samym będzie on współpracował z Alexem Kurtzmanem, Heather Kadin i Bryanem Fullerem.

Moralne dylematy, ludzkie problemy, złożone charaktery i prawdziwy optymizm. To jest sedno Star Treka, które trwa od 50 lat i my nadal będziemy chcieli je kontynuować. Zawsze będę pokorny względem tej spuścizny i legionu fanów, którzy są jej strażnikami. To wielki zaszczyt dołączyć do tej drużyny obdarzonej wielką wyobraźnią i niesamowitymi kompetencjami.

powiedział Rod Roddenberry.

Serialowy Star Trek zostanie wyemitowany w przyszłym roku. Showrunnerem produkcji jest Bryan Fuller. Nowa seria telewizyjna nie będzie związana z filmami kinowymi. Co ciekawe serial zadebiutuje na platformie CBS All Access, a dopiero później na antenie CBS.

Źrodło: Variety

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…