Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Joseph Gordon-Levitt rezygnuje z Sandmana 0

Joseph Gordon-Levitt nie jest już związany z projektem "Sandman". Ta informacja została potwierdzona przez samego aktora za pośrednictwem Facebooka.

Jak z pewnością doskonale wiecie, jakiś czas temu, David Goyer i ja rozpoczęliśmy współpracę z Warner. Bros, dzięki której miała powstać ekranizacja komiksu Neila Gaimana "Sandman". Neil przyszedł do nas sam jako producent wykonawczy, mieliśmy znakomitego scenarzystę w postaci Jacka Thorne’a, więc podjęliśmy się ambitnego zadania, aby zekranizować jeden z najbardziej cenionych i przekraczających granice tytułów w świecie komiksu. Byłem zadowolony z progresu jaki zrobiliśmy, jednak przed nami pozostawało dużo pracy.

napisał Levitt.

W dalszej części swojego oświadczenia, Joseph Gordon-Levitt napisał o tym, iż prawa do Sandmana (jak i innych komiksów Vertigo) przeszły do wytwórnia New Line Cinema, która jest własnością Warner. Bros. Wtedy też zaczęły się problemy, ponieważ aktor miał całkiem inną wizję tej ekranizacji niż ludzie w New Line. Z tego tez powodu zdecydował się on na opuszczenie projektu.

Rezygnację z pracy przy "Sandmanie" skomentował także sam Neil Gaiman:


Źrodło: Variety

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…