Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

The 100 - zaskakująca śmierć jednego z bohaterów serialu 3

Już na wstępie trzeba zaznaczyć, iż w newsie znajduje się potężny spoiler dotyczący śmierci jednego z bohaterów serialu The 100. Dlatego jeśli nie jesteś na bieżąco z tą serią lub dopiero masz zamiar ją zacząć, to lepiej odpuść sobie czytanie w tym momencie.

Jeśli jesteś fanem serialu The 100 to z pewnością przeżyłeś niemałe zaskoczenie w ostatnim tygodniu. A wszystko za sprawą śmierci lubianej postaci granej przez Alycie Debnam Carey. Komandor Lexa, bo o niej mowa zginęła w rękach Clarke’a czasie krzyżowego ognia.

Złożyło się na to wiele czynników. Przede wszystkim ona jest częścią innej serii. Było to bardzo trudne do zrobienia, ponieważ pomimo tego, że uwielbiam tę postać, jak i samą aktorkę, to wydaje mi się, że był to dobry wybór.

powiedział twórca serialu, Jason Rothenberg.

Warto przypomnieć, że Alycia Debnam Carey nie występowała w serialu od początku. Aktualnie gra ona na "pełen etat" w produkcji AMC, Fear the Walking Dead.

Sama aktorka za pośrednictwem Instagrama podziękowała całej ekipie – aktorom, scenarzystom, reżyserom czy ludziom odpowiedzialnym za fryzury i charakteryzacje. Stworzyli oni inspirujący i niesamowity charakter. Podziękowania otrzymali także fani. Sama Alycia Debnam Carey wyznała, ze był to dla niej wspaniały czas, a postać Lexi pozostawi swoje piętno.Źrodło: TV Guide

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…