Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Margot Robbie opowiada o kostiumie Harley Quinn 1

Legion samobójców już od początku kampanii promocyjnej budzi wielką ciekawość fanów. Na językach komiksożerców jest nie tylko Joker, ale także Harley Quinn, w którą wciela się Margot Robbie.

Aktorka w jednym z wywiadów podzieliła się informacjami na temat kostiumu swojej bohaterki. Jak wiadomo strój filmowej Harley Quinn będzie różnił się znacząco od tego, który można obejrzeć w serialu animowanym o Batmanie czy też na kartach komiksów. Niektórzy internauci zarzucali, że Margot Robbie wygląda w nim zbyt cosplayowo.

Testowaliśmy wiele kostiumowych wariacji. Nie mogę zliczyć ile strojów przymierzałam, i jak wiele różnych rodzajów kostiumów próbowaliśmy. Sprawdzaliśmy klasyczny kostium błazna, sprawdzaliśmy gorset i spódniczkę, testowaliśmy skórzane spodnie, próbowaliśmy dosłownie każdy typ kostiumu dla tej postaci. I naprawdę jestem zachwycona co udało nam się osiągnąć. I kto wie, może przy okazji kontynuacji zdecydujemy się na kostium błazna. To świat wielkim możliwości.

powiedziała aktorka.

Jak Margot Robbie poradziła sobie w ikonicznej roli, dowiemy się 5 sierpnia. Ja osobiście jestem pełen spokoju i wierzę, że australijska aktorka będzie jedną z największych gwiazd produkcji, którą wyreżyserował David Ayer.

Źrodło: ComingSoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…