Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Bodo - nowy serial TVP okazał się wielkim sukcesem 1

Pierwszy odcinek , nowego polskiego serialu Jedynki o niezwykłej historii życia przedwojennej gwiazdy polskiego kina Eugeniusza Bodo zainteresował prawie 4 mln widzów. Długo oczekiwana superprodukcja TVP1 była liderem wieczornego pasma w minioną niedzielę.

6 marca przed telewizorami nastawionymi na TVP1 zgromadziło się 3 814 tys. osób w grupie 4+. Serial obejrzały 22 osoby spośród każdych 100 mających włączony telewizor po godz. 20.25. Bodo był liderem wieczornego pasma.

Bodo to polski serial w gwiazdorskiej obsadzie. W postać niezapomnianego artysty wcielili się: Antoni Królikowski, jako Bodo w młodości oraz Tomasz Schuchardt, jako dorosły artysta. W pozostałych rolach wystąpili m.in.: Agnieszka Wosińska, Mariusz Bonaszewski, Anna Pijanowska, Roma Gąsiorowska, Patricia Kazadi, Piotr Żurawski, Józef Pawłowski, Robert Gonera, Edyta Herbuś.

Ponadto, w sobotę, 5 marca w TVP1 wydarzeniem była transmisja Krajowych Eliminacji Konkursu Eurowizji. Średnia widownia w grupie 4+ wyniosła 2 384 tys. osób przy udziałach 17 proc., a w grupie 16-49 844 tys. (udziały 14,6 proc.). W tym czasie Jedynka była liderem w obu grupach telemetrycznych.

Źrodło: Informacja prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Avatar square 200x200
tjindy 2016-03-08

Oj, komuś chyba płacą za takie nagłówki… Z wielkimi nadziejami podchodziłem do serialu. Tylu aktorów, tyle plenerów.. i co? I nic. Gniot. Operator kamery z parkinsonem, tekściarz chyba za dużo polskich seriali się naoglądał a pominął klasykę, muzyki nie słyszałem a jeśli była to kiepska, gra aktorska na poziomie Singielki…. Czy Polska sztuka filmowa wyjechała do Hollywood?
Ale obejrzę. Wszystkie 13 odcinków. Będę płakał i oglądał.

Proszę czekać…