Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

nc+ traci prawa do pokazywania House of Cards 0

Posiadacze nc+ z pewnością będą rozczarowani z tej informacji. Platforma straciła prawa do pokazywania serialu House of Cards.

Serial o przygodach Franka Underwooda od teraz będzie w naszym kraju dostępny tylko i wyłącznie na Netfliksie. Amerykański gigant, po tym jak wszedł do naszego kraju ze swoją ofertą zdecydował się na zamrożenie dalszych negocjacji.

Rozmawialiśmy z firmą Sony o emisji trzeciego sezonu na Ale Kino+ oraz o emisji sezonu czwartego. Niestety, otrzymaliśmy informacje, że Netflix już nie sprzedaje praw i zamroził negocjacje, chociażby z tego względu, że jest to ich własna produkcja.

powiedziała rzecznik prasowy nc+, Paulina Smaszcz-Kurzajewska.

Dwa pierwsze sezony House of Cards były emitowane na kanale Ale Kino+. Wszystkie serie z kolei można było oglądać w ramach kolekcji Seriale+.

Przypomnijmy, że czwarty sezon (a także poprzednie) pojawiły się na polskiej wersji Netfliksa w dniu premiery. Niestety na razie nie posiadają one napisów, ani lektora.

Źrodło: wirtualnemedia.pl

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Grzegorz_Derebecki 2016-03-08

Bardzo dobrze. Pamiętam jak 2-3 lata temu amerykańskie stacje czując oddech na plecach od Netflixa zaczeły coraz niechętniej sprzedawać prawa do seriali / filmów.

Netflix podjoł wtedy jedyną słuszną decyzję – produkujemy własne seriale skoro nikt nam nie chce nic sprzedawać. No i teraz oni mają coraz więcej perełek w swojej ofercie których nikt inny miał nie będzie.

Czekam tylko aż wprowadzą polskie napisy do House Of Cards i na pewno obejrzę. Na razie ogladam Better Call Saul

Proszę czekać…