Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Schwarzenegger ponownie stanie do walki z Predatorem? 3

Od jakiegoś czasu wiadomo, że 20th Century Fox przygotowuje kolejny film z serii Predator. Za produkcję odpowiada duet Fred Dekker oraz Shane Black.

Ustalona została już nawet data premiery obrazu. The Predator w kinach zadebiutuje 2 marca 2018 roku. Będzie to właściwy sequel produkcji z roku 1987, nie reboot. Taki obrót spraw rodzi jedno pytanie – co z postaciami, które oglądaliśmy w klasyku kina akcji z lat osiemdziesiątych?

Jak się okazuje już niebawem z reżyserem widowiska spotka się sam Arnold Schwarzenegger, który w oryginale wcielił się w postać major Alana "Dutcha" Schaeffera:

Nie rozmawiałem jeszcze z reżyserem, ale mam się z nim niebawem spotkać na lunchu. Za jakiś czas, na razie skończyły się zawody Arnold Sports Festival, The Apprentice i wszystkie te sprawy. Spotkam się z nim i jeśli będziemy mieć jakieś nowe informacje oczywiście poinformujemy o tym. Ma się także odbyć spotkanie odnośnie ruszenia na przód z Conanem.

powiedział austriacki gwiazdor.

Na starość Arnold Schwarzenegger postanowił wcielić się ponownie w swoje ikoniczne role. Po Terminatorze: Genisys przyjdzie pora na Predatora? Oby, obejrzeć Arniego ponownie stojącego oko w oko z Predatorem to byłoby coś!

Źrodło: Collider

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…