http://vimeo.com/mironkundzicz

Gwiazdy w The Time Traveler's Wife 0

Eric Bana i Rachel McAdams zagrają w The Time Traveler's Wife.

Będzie to adaptacja bestsellerowej powieści Audrey Niffenegger.

Rachel McAdams w filmie Polowanie na druhny 2005Rachel McAdams w filmie Polowanie na druhny 2005

Reżyseruje Robert Schwentke (Plan lotu). Pierwszą wersję scenariusza napisał Jeremy Leven (Nazywał się Bagger Vance), a poprawiał ją Bruce Joel Rubin (Przyjaźń na śmierć i życie).

Film będzie opowiadał o bibliotekarzu z Chicago, który posiadał dziwną genetyczną przypadłość, dzięki której może się przenosić w czasie, kiedy jest zdenerwowany, albo zestresowany. Mężczyzna, chociaż zaczyna cofać się w czasie, stara się ułożyć swoje życie u boku ukochanej kobiety, która jest fryzjerką. Problem w tym, że jego wybranka stara się walczyć z poukładanym trybem życia.

Produkują dla firmy Brada Pitta (Wywiad z wampirem), Plan B, Nick Wechsler (Seks, kłamstwa i kasety wideo) i Dede Gardner (Biegając z nożyczkami).

Zdjęcia mają się rozpocząć w sierpniu.

Eric Bana pochodzi z Australii. Ma na swoim koncie występy w filmach Bryłka złota, Helikopter w ogniu, Troja, Hulk, czy Monachium. Zdobył IF Award, AFI Award, Nagrodę Stowarzyszenia Krytyków Filmowych z Chicago i nagrodę dla najlepszego aktora na Festiwalu Filmowym w Sztokholmie za Chopper.

Rachel McAdams urodziła się w Londynie. Znana jest z ról w filmach Gorąca laska, Wredne dziewczyny, Pamiętnik, Polowanie na druhny, czy Rodzinny dom wariatów. Zdobyła nagrodę Gemini za Slings and Arrows.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

mr_igi

hmm przyjdzie nam trochę poczekać na to co może nam przynieść ten projekt. Nie mniej zapowiada się interesująco. Poczekamy zobaczymy :)

Proszę czekać…