Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Wally znalazł wreszcie producentów 2

Wygląda na to, że plany stworzenia filmu na podstawie książek "Gdzie jest Wally?" wreszcie mogą się ziścić.

Jak podaje The Tracking Board, nareszcie zgłosili się ludzie, którzy zostaną producentami tego projektu. Jest to duet Seth Rogen oraz Evan Goldberg, czyli panowie którzy pracują razem przy serialu Preacher. Informacje, które na razie napływają mówią tylko i wyłącznie o produkcji filmu. Nie wiadomo czy panowie zajmą się także pisaniem scenariusza, reżyserią czy też graniem w tym obrazie.

"Gdzie jest Wally?" to stworzono w latach osiemdziesiątych przez Martina Handforda seria dla młodszych czytelników. Bohater ten stał się prawdziwą kurą znoszącą złote jajka. Książki z jego przygodami sprzedały się w 55 mln egzemplarzy na całym świecie i zostały przetłumaczone na ponad 30 języków. Powstawały gry, zabawki, odzież z jego podobizną, aplikacje na telefony, a także serial animowany.

Wally wraz z przyjaciółmi za pomocą magicznej laski podróżował w czasie i przestrzeni, dzięki czemu przeżywał niesamowite przygody. W każdym odcinku serialu dwukrotnie znikał, a na ekranie pojawiała się plansza z krainą, do której Wally się przeniósł. To właśnie na niej dzieciaki przed telewizorami musiały go znaleźć.

Prace nad scenariuszem do filmu aktorskiego trwają od dawna. Pierwsze szkice mówiły o tym, iż Wally przez przypadek aktywuje maszynę do przenoszenia w czasie. Za wszelką cenę próbuje znaleźć drogę powrotną do swojej życiowej miłości, Wilmy. Nad skryptem pracowali już między innymi Marc Hyman, Adam Rifkin, Adam Cooper, Michael Berg i Todd Berger.

Źrodło: Tracking Board

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…