Spider-Man w nowym zwiastunie Kapitana Ameryki! 4

W sieci zadebiutowała nowa zapowiedź pierwszego filmu Marvela z Trzeciej Fazy – Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów, którego polska premiera zapowiedziana jest na 6 maja 2016 roku. W zwiastunie po raz pierwszy możemy zobaczyć jak wygląda, grany przez Toma Hollanda, Spider-Man!

Dystrybutor reklamuje film takim oto opisem: W filmie Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów, będącym bezpośrednią kontynuacją hitowego Avengers: Czas Ultrona, Steve Rogers aka Kapitan Ameryka staje na czele drużyny Avengers, by ponownie ocalić ludzkość przed zagładą. W czasie kolejnej międzynarodowej akcji z udziałem superbohaterów ponownie dochodzi do strat w ludności cywilnej. Rosną więc naciski polityczne, by poddać herosów systemowi nadzoru i utworzyć organ decydujący o stopniu ich zaangażowania w działania militarne. Sytuacja ta poważnie wpływa na atmosferę panującą wśród Avengers, którzy starają się obronić świat przed nowym, nikczemnym nieprzyjacielem.

W filmie wystąpili: Chris Evans, Robert Downey Jr., Sebastian Stan, Scarlett Johansson, Don Cheadle, Jeremy Renner, Paul Bettany, Chadwick Boseman, Paul Rudd, Daniel Brühl, Anthony Mackie, Frank Grillo, William Hurt, Elizabeth Olsen, Emily VanCamp i Martin Freeman.

Polski dystrybutor opublikował polskie wersje najnowszego zwiastuna – z napisami oraz dubbingiem. Przedstawiamy je poniżej.

napisy

dubbing

Źrodło: Marvel Studios

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 6

Animek84 2016-03-10

Ten kostium pająka wygląda strasznie :(

Quagmire 2016-03-10

O wiele fajniejsze odświeżenie designu niż przy wersji z Garfieldem. Nie podoba mi się tylko malutki pająk na klacie, który jednak zdaje się pasować do retro stylistyki. Ciekawy pomysł z mechanicznie sterowanymi (sądząc po odgłosie) oczami. Strasznie podoba mi się to, że wreszcie nie wygląda jakby był ubrany w rajstopy.

Redox Quagmire 2016-03-10

@Quagmire Mi też się podoba. Ale to chyba niepopularna opinia widzę jak na razie.

"JEZU ALE TEN KOSTIUM JEST CHUJOWY. LEPIEJ RÓBCIE KOLEJNEGO REBOOTA, BO Z TEGO JUŻ NIC NIE BĘDZIE".

ferhin2 2016-03-10

bardzo dobry trailer. trochę martwi mnie, że teraz każdy film Marvela to defacto Avengers. Samo pojawienie się Spider-Mana osobiści mi się nie podobao – chodzi o głos i strasznie wygładzony kostium.

Redox 2016-03-10

Chciałem, żeby poczekali z ujawnieniem Spider-Mana dopiero w filmie, ale ten moment pojawienia się jest tak zajebisty, że chce go więcej go w kolejnym zwiastunie.

Movieman 2016-03-10

Fucking awesome! Pajączek po stornie Tony’ego :D hello everyone, genialne wejścia, ciarki :D

Proszę czekać…