Spider-Man w nowym zwiastunie Kapitana Ameryki!

W sieci zadebiutowała nowa zapowiedź pierwszego filmu Marvela z Trzeciej Fazy – Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów, którego polska premiera zapowiedziana jest na 6 maja 2016 roku. W zwiastunie po raz pierwszy możemy zobaczyć jak wygląda, grany przez Toma Hollanda, Spider-Man!

Dystrybutor reklamuje film takim oto opisem: W filmie Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów, będącym bezpośrednią kontynuacją hitowego Avengers: Czas Ultrona, Steve Rogers aka Kapitan Ameryka staje na czele drużyny Avengers, by ponownie ocalić ludzkość przed zagładą. W czasie kolejnej międzynarodowej akcji z udziałem superbohaterów ponownie dochodzi do strat w ludności cywilnej. Rosną więc naciski polityczne, by poddać herosów systemowi nadzoru i utworzyć organ decydujący o stopniu ich zaangażowania w działania militarne. Sytuacja ta poważnie wpływa na atmosferę panującą wśród Avengers, którzy starają się obronić świat przed nowym, nikczemnym nieprzyjacielem.

W filmie wystąpili: Chris Evans, Robert Downey Jr., Sebastian Stan, Scarlett Johansson, Don Cheadle, Jeremy Renner, Paul Bettany, Chadwick Boseman, Paul Rudd, Daniel Brühl, Anthony Mackie, Frank Grillo, William Hurt, Elizabeth Olsen, Emily VanCamp i Martin Freeman.

Polski dystrybutor opublikował polskie wersje najnowszego zwiastuna – z napisami oraz dubbingiem. Przedstawiamy je poniżej.

napisy

dubbing

Źrodło: Marvel Studios


Redox
Redaktor, wer, moderator, dodający zwiastuny, obsługujący fanpage fdb na Facebooku, w końcu kinomaniak. Lubię adaptacje komiksów, filmy z gatunku survival, ale też nie pogardzę dobrym niezależnym kinem. Z seriali nie trawię procedurali, a z muzyki najbardziej przemawia do mnie rock z nurtu psychodelicznego i progresywnego. Na fdb.pl od jesieni 2008 roku.