Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Następna gwiazda na oku twórców Kingsmana 0

W tym roku 20th Century Fox rozpocznie zdjęcia do drugiej części filmu Kingsman: Tajne służby. Na razie wytwórnia kompletuje obsadę aktorską. Po zakontraktowaniu Julianne Moore, która wcieli się w czarny charakter, na celowniku twórców pojawiła się kolejna gwiazda.

Jest nią zdobywczyni Oscara, Halle Berry. Aktorka miałaby wcielić się w szefową CIA. Plotki głoszą także, że Berry negocjuje udział w dwóch filmach, więc wygląda na to, że Fox myśli już także o części trzeciej. Na razie nie wiadomo za wiele o fabule "Kingsmana 2", poza tym że jego akcja ma rozgrywać się w Stanach Zjednoczonych.

Spekulowano także, że w roli Harry’ego Harta może powrócić gwiazda pierwszej odsłony, Colin Firth. Najpierw mówiło się o flashbackach, a następnie bliźniaku. Nic z tych rzeczy. Fox chce, aby nową gwiazdą i głównym bohaterem serii był Eggsy, w którego wciela się Taron Egerton.

Na razie nie wiadomo czy ktoś oprócz Egertona powtórzy swoje role. Wiadomo natomiast, że za kamerą ponownie stanie Matthew Vaughn. Zdjęcia mają wystartować w przyszłym miesiącu tak, aby odtwórca głównej roli wyrobił się do końca lata. Bo właśnie wtedy czeka go praca na planie nowej wersji Robin Hooda.

Źrodło: Deadline

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…