James Gunn wyraża swoją opinię o nowym Spider-Manie

W dniu wczorajszym wraz z premierą nowego zwiastuna Kapitana Ameryki, w Internecie rozpoczęła się prawdziwa wojna. Dotyczy ona wyglądu nowego stroju Spider-Mana.

Jedni uważają, że piękny hołd i powrót do wyglądu Pajączka z komiksów sprzed wielu lat. Inni dostrzegają w nim "CGI i papkę" oraz zwykłą piżamkę narzuconą na Toma Hollanda. Oczywiście na temat kostiumu każdy ma własne zdanie, jednak to nie jest tak, że tylko on sprawia iż Spider-Man będzie dobrym Spider-Manem.

Niektórzy na naszej planecie mieli już okazję zobaczyć Toma Hollanda w akcji. Jedną z takich osób jest James Gunn, który stwierdził, ze jest to najlepszy Spider-Man, jaki do tej pory został wykreowany. Według reżysera Tom Holland jest dla Człowieka Pająka tym kim Robert Downey Jr. dla Iron Mana, a Heath Ledger dla Jokera, a Chris Pratt dla Star-Lorda. Odważne słowa, nieprawdaż?Nam, zwykłym śmiertelnikom musi na razie wystarczy urywek ze zwiastuna. O tym czy Holland poradził sobie w roli jednego z najbardziej rozpoznawalnych superbohaterów na świecie, dowiemy się 6 maja.

Źrodło: comicbookmovie.com


Gracjan Mikitin
Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)