Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

DiCaprio i Abrams nakręcą razem film 0

Zakończyła się bitwa o prawa do ekranizacji powieści autorstwa Davida Granna "Killers of the Flower Moon: An American Crime and the Birth of the FBI". Zwycięzcą okazał się Paramounth Pictures.

Kwota jaka została zapłacona opiewała na 2 miliony dolarów. Na stole co prawda pojawiły się większe pieniądze, jednak nikt nie proponował w pakiecie dwóch hollywoodzkich gwiazd, które zajmą się stworzeniem filmu. Mowa tutaj o Leonardo DiCaprio oraz J.J. Abramsie. Poległo Sony, które chciało aby obraz został wyreżyserowany przez George'a Clooneya, a produkcją miał zając się Amy Pascal.

DiCaprio i Abrams mają być producentami filmu na podstawie powieści. Na razie nie wiadomo czy panowie będą w jakiś inny sposób zaangażowani w ten projekt. Scenariusz do produkcji ma natomiast napisać Eli Roth.

Akcja "Killers of the Flower Moon" jest osadzona w latach 20. i opowiada o tajemniczych morderstwach w osadzie Indian w Oklahomie, gdzie na ich ziemi odkryte zostają złoża ropy. Sprawa zostaje skierowana do nowo założonej agencji – FBI.

Źrodło: The Wrap

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…