Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Smoleńsk - oficjalny zwiastun filmu 0

Kino Świat zaprezentowało pierwszy oficjalny zwiastun filmu Smoleńsk w reżyserii Antoniego Krauzego. 10 kwietnia 2010 roku rządowy samolot Tupolew 154 z Prezydentem RP Lechem Kaczyńskim i towarzyszącymi mu 95 osobami – członkami oficjalnej delegacji zmierzającej do Katynia – ulega katastrofie w Smoleńsku. Wszyscy pasażerowie giną na miejscu. Tragedia wywołuje ogromne poruszenie w Polsce i na świecie.

Nina – dziennikarka pracująca dla dużej, komercyjnej stacji telewizyjnej – próbuje dowiedzieć się, jakie były powody katastrofy. Tropy prowadzą między innymi do dramatycznej wyprawy Lecha Kaczyńskiego do ogarniętej wojną Gruzji, której celem było powstrzymanie inwazji wojsk rosyjskich na Tbilisi w sierpniu 2008 roku. Z każdą kolejną godziną dziennikarskiego śledztwa Nina przekonuje się, że prawda jest o wiele bardziej złożona, niż mogłoby się na pierwszy rzut oka wydawać

Premiera filmu 15 kwietnia.

Źrodło: Kino Świat

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

Avatar square 200x200
Redox 2016-03-11

Widziałem już ten zwisatun wcześniej w kinie, we wtorek przed seansem "Carol" i nie zdziwiły mnie dochodzące śmiechy z sali w trakciej zapowiedzi. Niezła komedia im wyszła:D

Rafał 2016-03-11

Długo myślałem jak ten zwiastun skomentować, i jedyne co mi przychodzi do głowy że znowu nasz kraj tak bardzo się podzieli po premierze tego. No i w sumie zacytuje jeszcze jedną osobę dość kontrowersyjną "Kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą" J.Goebbels.

Sebastian Kn©l 2016-03-13

na pewno będzie pokazywany w TVP Propaganda

Redox ferhin2 2016-03-13

@ferhin2 No i KOD obowiązkowo będzie musiał wyjść znowu na ulice przed premierą. Biedni ludzie, nie mają czasu na nic innego przez tak napięty grafik. Przecież ten film zagraża polskiej demokracji.

Proszę czekać…