Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Zwiastun Kapitana Ameryki bije rekord Marvela! 2

Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów bije już pierwsze rekordy! Zwiastun, który został zaprezentowany kilka dni pobił rekord wyświetleń innych produkcji należących do filmowego uniwersum Marvela.

Jak potwierdził Walt Disney, zapowiedź została wyświetlona 94,7 mln razy w ciągu pierwszy 24 godzin. Amerykańska wersja zwiastuna została na Youtube wyświetlona w piątek 22 mln razy. Wideo cieszyło się także popularnością w innych regionach świata. Oprócz wyświetleń na Youtube, do tego wyniku doszły także inne popularne portale społecznościowe takie jak Facebook czy Instagram.

Kapitan Ameryka zmiażdżył tym samym poprzedni rekord, który należał do Avengers: Czas Ultrona. Wynosił on "zaledwie" 34,7 mln wyświetleń. Z pewnością na wynik Wojny bohaterów z pewnością zadziałały spekulacje na temat ewentualnego pojawienia się nowej wersji Spider-Mana, w którego wciela się Tom Holland.

Patrząc jednak na rekordzistę wszech czasów w tym zestawieniu, to widowisku Marvela jeszcze trochę brakuje. W ubiegłym roku, zapowiedź filmu Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocy wyświetlono 112 mln razy.

Przypominamy zwiastun:

Źrodło: EW

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…