Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Poznaliśmy polski tytuł oraz datę premiery Alien: Covenant 2

Nowa produkcja za kamerą, której stanął Ridley Scott, Alien: Covenant doczekała się wreszcie polskiego tytułu oraz daty premiery.

W naszym kraju film będzie funkcjonował pod tytułem Obcy: Przymierze. Tak, więc w tym wypadku polscy tłumacze poszli na szczęście po najmniejszej linii oporu i zaprezentowali dosłowne tłumaczenie oryginalnego tytułu.

Jeśli chodzi o polską datę premiery, to i w tym przypadku dystrybutor nie rozczarował. Obcy: Przymierze w polskich kinach pojawi się tego samego dnia co w amerykańskich. Tak, więc szykujcie się na premierę. Obcy nad Wisłą zagości 4 sierpnia 2017 roku!

"Obcy: Przymierze" to drugi rozdział nowej trylogii, którą zapoczątkował film "Prometeusz". Statek osadniczy ”Przymierze” dociera na nieznaną planetę, która wydaje się być prawdziwym rajem dla człowieka. Członkowie ekspedycji szybko się jednak przekonują, że trafili do mrocznego, pełnego tajemnic i niebezpieczeństw świata, którego jedynym mieszkańcem jest android David (Michael Fassbender), ocalały z katastrofy ”Prometeusza”.

brzmi oficjalny opis.

Źrodło: http://sporwkinie.blogspot.com/

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Avatar square 200x200
Redox 2016-03-14

Tytuł przynajmniej bez żadnych udziwnień.

Proszę czekać…