http://vimeo.com/mironkundzicz

Fiennes szuka aktorki 0

Aktor Ralph Fiennes przebywa teraz w Kanadzie, gdzie szuka odtwórczyni głównej roli do jego debiutu reżyserskiego, Snow Country.

Fabuła filmu będzie opowiadać o młodej Eskimosce imieniem Alma, która wraca na Arktykę, po tym, jak mieszkała w klasztorze w Winnipeg. Zatraciła tam jednak swoją oryginalną kulturę i język. W rodzinnych stronach, szybko jednak wda się w romans z bogatym mężczyzną.

Ralph Fiennes w filmie Wierny ogrodnik 2005Ralph Fiennes w filmie Wierny ogrodnik 2005

Pierwotnie obraz miał być oparty na książce Yukiguni, autorstwa Yasunari Kawabata. Teraz jednak powstał do niego scenariusz, mocno odbiegający od książki i stanowiący osobne dzieło.

Fiennes przybył do Nunavut, w tym tygodniu i zamierza przemierzyć całą północną prowincję, zatrzymując się w takich miastach jak Igloolik czy Iqaluit, aby znaleźć swoją gwiazdę. W roli bogatego mężczyzny zobaczymy znanego aktora, którego tożsamość trzymana jest w tajemnicy.

Ralph Fiennes urodził się w Wielkiej Brytanii. Znany jest z ról w filmach Angielski pacjent, Lista Schindlera, Wierny ogrodnik, Kropla słońca czy Pająk. Był dwukrotnie nominowany do Oscara, za Angielskiego pacjenta i Listę Schindlera. Poza tym zdobył British Independent Film Award za rolę w Wiernym ogrodniku i nagrodę BAFTA za rolę w Liście Schindlera.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…