Walking Dead zawita w Universal Studio 0

Czy myśleliście kiedyś o tym, jakby to było przetrwać zombie apokalipsę? Oglądacie The Walking Dead i lubicie poczuć dreszcz emocji, balansowanie na granicy ryzyka? Universal Studio Hollywood umożliwia przeżycie takiej walki na własnej skórze. Latem otworzy tematyczny park w Południowej Kalifornii, który będzie można odwiedzać przez cały rok.

Park The Walking Dead otrzyma własną strukturę wewnątrz całego kompleksu, a do tego zostanie stworzony specjalny bar z "autentycznymi efektami makijażu, wyszukanymi animatronicznymi postaciami, szczegółową scenografią i kostiumami oraz bardzo rzeczywistymi replikami z serialu". Brzmi zachęcająco? Producent wykonawczy, wykonawca efektów specjalnych i reżyser Greg Nicotero oficjalnie wyrazili swoją akceptację, mówiąc, że The Walkers w parku będą wyglądali nawet bardziej realni niż ci prezentowani na ekranie. Potwierdzeniem tych słów jest fakt, że wstęp dla osób poniżej 13 roku życia będzie surowo wzbroniony.

Co będzie czekało na odwiedzających w Park The Walking Dead? Greg Nicotero nie chciał zdradzić szczegółów, ale uchylił rąbka tajemnicy, że na fanów będą czekały ulubione postaci z pierwszych 6 sezonów serialu.

W serialu są takie momenty, które chcemy wykorzystać. I dostajemy szansę, aby je odtworzyć o wiele bardziej dokładnie niż w labiryncie. Otrzymacie niesamowitą okazję, żeby zobaczyć rzeczy z sezonu 1, 3 i 4. To jest dla nas trochę jak spacer po ścieżce wspomnień.

Poniżej znajdziecie przedsmak tej przerażającej wędrówki. Myśleliście kiedyś o odwiedzeniu podobnego domu strachu?

Źrodło: movieweb.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…