Jako redaktor zajmuję się głównie kinem polskim i europejskim. Rodzime produkcje coraz częściej zasługują na promocję, choć nie mają takich "łokci" jak hollywoodzka maszyna. Rzucam więc do walki wszystkie swoje klawiatury i spróbuję to zmienić ;) Prywatnie jestem filmożercą, ale umiarkowanym kinomaniakiem (nie znoszę zapachu popcornu, gdyby nie on, zdecydowanie częściej chodziłbym do kina). W zamian buduję własne kino, gdzie zgromadziłem już ok. 5 tys. pozycji, w tym tysiąc polskich. Na fdb.pl od wiosny 2007 r.

Pięćdziesiąt twarzy Blacka - odważna parodia filmowych megahitów 1

Po wyśmianiu mody na młodzieżowe slashery w hicie Straszny film i wielkiej zgrywie z kina grozy w Dom bardzo nawiedzony, Marlon Wayans i Michael Tiddes powracają z kolejną produkcją. Tym razem etatowi rozśmieszacze Ameryki biorą na cel hollywoodzki megahit i pytają, co kręciło i podniecało widzów w filmie Pięćdziesiąt twarzy Greya.

Marlon Wayans jako Christian Black

Ich odpowiedź zobaczymy w komedii Pięćdziesiąt twarzy Blacka – bezkompromisowej parodii przeboju na podstawie bestsellera E.L. James. Film, w którym "seks i humor idą ręka w rękę" trafi do kin 8 kwietnia. W obsadzie zobaczymy plejadę hollywoodzkich piękności, gwiazdy komediowych hitów Kac Vegas i Druhny oraz Jane Seymour, czyli niezapomnianą Doktor Quinn z wielkiego serialowego przeboju!

Marlon Wayans, Jane Seymour oraz Kali Hawk

Milioner Christian Black jest zabójczo przystojny, niewyobrażalnie bogaty, tylko… kompletnie nie radzi sobie w łóżku. Kiedy w jego życiu pojawia się piękna i wścibska dziennikarka, kolejne pikantne sekrety milionera zaczynają wychodzić na światło dzienne. Czy uwikłana w coraz intymniejszą relację z Blackiem reporterka zdoła odkryć jego wszystkie, skrywane przed światem twarze?

W oczekiwaniu na premierę 8 kwietnia 2016 roku zobaczcie zwiastun:

Źrodło: informacja prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…