Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

High-Rise - nowy zwiastun i plakat filmu 0

W sieci pojawiła się nowa zapowiedź oraz plakat filmu High-Rise, którego gwiazdą jest Tom Hiddleston.

Aktor, który zyskał sławę dzięki roli Lokiego w filmie Thor oraz Avengers, tym razem wciela się w postać doktora Roberta Lainga. W poszukiwaniu wewnętrznego spokoju i anonimowości wprowadza się do luksusowego apartamentowca, który powstał, aby zaspokoić wszystkie potrzeby i zachcianki bogatych, wykształconych mieszkańców Londynu. Szybko okazuje się jednak, że pozostali lokatorzy nie mają najmniejszego zamiaru zostawić go w spokoju.

Laing z każdym dniem poznaje kolejnych mieszkańców budynku, w tym ekscentrycznego projektanta apartamentowca, Royala oraz jego piękną i oddaną asystentkę Charlotte. Mężczyzna szybko staje się świadkiem i uczestnikiem niezdrowej rywalizacji, która opanowuje cały budynek. Pełen dobrobytu, zakrapianych imprez i orgii raj zmienia się w prawdziwy koszmar, a do uporządkowanego świata wkracza chaos, bezprawie i przemoc. Minie dużo czasu zanim doktor Robert Laing zacznie wreszcie czuć się jak u siebie.

W obsadzie znaleźli się także między innymi Jeremy Irons, Sienna Miller, Luke Evans oraz Elizabeth Moss. Obraz wyreżyserował Ben Wheatley.

Premiera filmu w Polsce 8 kwietnia.

Źrodło: Magnolia Pictures & Magnet Releasing

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…