Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Anne Hathaway po raz trzeci w Pamiętniku ksieżniczki 0

Reżyser Garry Marshall, twórca dwóch części Pamiętnika księżniczki ogłosił iż stanie za kamerą trzeciej części. Co więcej, w roli głównej ponownie zobaczymy Anne Hathaway.

Na razie jednak szczegóły projektu pozostają w tajemnicy. Warto także pamiętać, że ekipa zdjęciowa na pewno nie wejdzie na plan w najbliższym czasie. Powodem tego jest ciąża aktorki, która spotkała się już z reżyserem w celu przedyskutowania ich kolejnego wspólnego projektu.

Spotkałem się przed kilkoma tygodniami z Anną Hathaway. Wygląda na to, że chcemy Pamiętnika księżniczki 3 na Manhattanie. Anne Hathaway obecnie jest w ciąży i musimy poczekać aż urodzi dziecko. Myślę, że później możemy zaczynać.

powiedział Garry Marshall w jednym z wywiadów.

Pierwsze plotki na temat zrobienia z Pamiętnika księżniczki trylogii, pojawiły się latem ubiegłego roku. Wówczas jednak nie wiadomo było czy gwiazda serii będzie chciała po raz kolejny wcielić się w rolę Mii. Jeśli chodzi o Chrisa Pine'a, to na ten moment nie ma informacji na temat jego ewentualnego powrotu.

Pierwsza część cyklu miała premierę w 2001 roku. Kinowy debiut Hathaway okazał się być kasowym przebojem, więc trzy lata później powstała jego kontynuacja. Ta już nie sprzedała się tak dobrze.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…