Skazany na śmierć - powrót kolejnej gwiazdy

Przed kilkoma dniami informowaliśmy Was o tym, iż Sarah Wayne Callies powróci do roli Sary Tancredi i wystąpi w przygotowywanym nowym sezonie Skazanego na śmierć. Dzisiaj mamy dla Was kolejne wieści związane z obsadą produkcji.

Kolejna gwiazda serii zdecydowała się na wzięcie udziału w tym projekcie. Mowa tutaj o Amaurym Nolasco, czyli serialowym Fernando Sucre, z którym przyjaźnili się bracia Michael Scofield i Lincoln Burrows.

O swoim powrocie do serii poinformował sam aktor, który umieścił zdjęcie w mediach społecznościowych. Napisał także, że Sucre wraca do gangu i mamy zapinać pasy. Oprócz Nolasco i Callies w obsadzie są także Wentworth Miller i Dominic Purcell. Zdjęcia mają wystartować już niebawem.

Poniżej znajdują się spoilery.

Fabuła nowego sezonu jest oczywiście trzymana w tajemnicy. Zakończenie czwartego sezonu było dosyć wymowne i nie pozostawiło raczej zbyt szeroko otwartej furtki scenarzystom. Ja sam jestem niezwykle ciekawy jak twórcy Skazanego na śmierć wybrną z tej sytuacji i wyjaśnią śmierć Michaela Scofielda. Spekuluje się, że akcja zostanie osadzona poza granicami Stanów Zjednoczonych.

A Wy macie jakieś pomysły?


Źrodło: EW


Gracjan Mikitin
Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)