Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Daredevil - dziennikarze mieli okazję zobaczyć część 2. sezonu 0

W sieci można znaleźć pierwsze recenzje drugiego sezonu Dardevila. Na portalach Rotten Tomatoes oraz Metacritic znajdują się komentarze dziennikarzy, którzy mieli okazję obejrzeć pierwsze odcinki nowej serii.

Jak na razie wrażenia są pozytywne. Na pierwszym z wyżej wymienionych portali Daredevil ma osiem recenzji i wszystkie z nich są pozytywne. Jeśli chodzi o Metacritic to i tak produkcja Netfliksa zbiera pochlebne opinie. Jej ocena to 70/10. Została ona jedna zaniżona przez dziennikarza magazynu Time.

Jego głównym zarzutem dotyczącym drugiej serii jest powielanie pewnych schematów, które mogliśmy już zobaczyć wcześniej. Nie podoba mu się także wprowadzenie Punishera, które wygląda bardziej jak chęć zapoznania widzów z tą postacią. A wszystko po to, aby za jakiś czas podarować mu własny serial.

Z pozytywnych recenzji warto wyróżnic tę napisaną przez portal Wegotthiscovered.com. Według recenzenta druga seria jest krwawa i brutalna, a do tego wzmocniona dwoma znakomitymi wyborami castingowymi.

Druga seria ewoluuje, a twórcy wciąż szukają dla siebie wyzwań, aby pokazać widzom coś nowego. Zdarzają się momenty próby bycia efektownym, jak kule lecące w slow motion. Nie przeszkadza to jednak w oglądaniu. Całość jest mroczna i niezwykle klimatyczna. Według dziennikarza Forbesa – drugi sezon jest równie znakomity co pierwsza seria, jednak w niektórych aspektach jest jeszcze bardziej udoskonalony.

Premiera serialu Daredevil już 18 marca. W Polsce będzie go można obejrzeć oczywiście na platformie Netflix.

Źrodło: Metacritic/Rotten Tomatoes

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…