Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Polsat startuje z nową usługą telewizyjną 1

Telewizja Polsat idzie za współczesnymi trendami i wprowadza do swojej oferty nową usługę.

Od dzisiaj abonencie Cyfrowego Polsat dzięki usłudze "Cyfrowy Polsat Go" będą mogli korzystać z tysięcy programów na życzenia, na swoim dekoderze bez dodatkowych opłat. Dodatkowo 80 kanałów będzie dostępnych online, dzięki czemu widzowie będą mogli oglądać ulubione kanały na tabletach czy smartfonach.

Z oferty mogą skorzystać nie tylko obecnie klienci Polsatu, ale również ci którzy zdecydują się na dobranie Cyfrowego Polsatu go w formie dodatku. Ceny rozpoczynają się od pięciu złotych, jednak jak podkreślają pracownicy Polsatu, lepiej skontaktować się z infolinią, aby jeszcze lepiej zapoznać się z ofertą i jak najlepiej dobrać ją do swoich potrzeb. Na stronie Cyfrowego Polsatu można znaleźć informację dotyczącą promocji, która głosi, że pierwsze pół roku bez opłat.

W ramach nowej oferty telewizyjnej Cyfrowy Polsat GO abonenci otrzymają dostęp do:
- nawet 174 kanałów z satelity,
- nawet 84 kanałów online dostępnych na urządzeniach mobilnych,
- tysięcy programów, wydarzeń sportowych, seriali i bajek w opcji VOD bez dodatkowych opłat,
- bogatej biblioteki dodatkowo płatnych treści VOD, np. filmów.

Dzięki ofercie korzystać z Cyfrowego Polsatu będzie można korzystać również poza domem. Idąc za trendami, które w naszym kraju zostały wyznaczone przez między innymi HBO Go, Polsat oferuje możliwość oglądania swoich kanałów za pośrednictwem laptopa, tabletu czy smartfona. Wystarczy, że podamy login oraz hasło i zalogujemy się na naszym koncie ICOK. Dla urządzeń mobilnych została stworzona również specjalna aplikacja.

Jak widać na powyższym obrazku, usługę znajdziemy pod adresem Go.CyfrowyPolsat.pl. Musimy jednak uprzedzić sobie korzystające z przeglądarki Google Chrome. Strona posługuje się dodatkiem Silverlight, dlatego tez nie będziemy mogli z niej korzystać na przeglądarce.

Źrodło: Cyfrowy Polsat

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…