Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Pierwszy zwiastun Ben-Hura 2

W sieci pojawił się pierwszy zwiastun historycznego widowiska Ben-Hur. W obrazie występują między innymi Jack Huston i Morgan Freeman. Zapowiedź znajdziecie poniżej.

Ben-Hur będzie epicką opowieścią żydowskiego księcia Judy Ben-Hura i jego relacji z adoptowanym bratem Messalą, który jest oficerem w rzymskiej armii. Juda zostaje niesłusznie oskarżony o zdradę, przez co traci swój tytuł. Po odseparowaniu od rodziny i ukochanej kobiety zostaje sprzedany w niewole. Po latach powraca w rodzinne strony, aby zemścić się na swoim oprawcy.

Reżyserem nowej odsłony Ben-Hura jest Timur Bekmambetov. Oprócz wyżej wymienionej dwójki w obrazie wystąpią także Toby Kebbell, Rodrigo Santoro, Nazanin Boniadi, Ayelet Zorer i Sofia Black-D’Elia.

Ben-Hur jest ekranizacją powieści Lew Wallace’a "Ben-Hur: A Tale of the Christ". Premiera filmu 12 sierpnia.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

Redox

Paskudny, odpychający zwiastun. Zamiast kolejnego geriatrycznego remake’a proponuję zapoznać się z oryginałem z 1959 r.

dragoon1984

O w mordę – totalne zaskoczenie – nawet nie słyszałem o tej produkcji A.D.2016. W pierwszej chwili myślałem, że chodzi i jakiś kolejny durny serial.
Czy będzie 11 Oscarów? :D Pewnie nie, ale przy tym reżyserze na pewno na czym oko zawiesić.
Aczkolwiek fryzura Freemana – fatalna ….. To kolejny obraz, gdzie za pomocą tragicznie dobranej fryki zupełnie zaburza się wizualne obycie z danym aktorem/aktorką (właśnie Cage w tym temacie jest najbardziej obrzydzanym aktorem świata :D)

miodzik dragoon1984

@dragoon1984 Człowieku, daruj, ale co Ty bredzisz? Co to niby znaczy wizualne obycie z danym aktorem? Słyszałeś kiedyś o charakteryzacji? Jak myślisz, po co całe sztaby charakteryzatorów pracują z aktorami? Żeby zapewnić wizualne obycie z danym aktorem? Litości!

dragoon1984 miodzik

@miodzik Wystarczy, że dadzą mu [usunięte przez moderatora] fryzurę, jaka do niego nie pasuje i już zepsuty cały efekt, który jest komiczny, a nie poważny i zrobi z aktora pajaca. No chyba, że Ben Hur to komedia.
Proponuję ci pokazać się znajomym z fryzurką taką, jaką ma twój Gołębiewski w miniaturce.

Proszę czekać…